Meniu
0
Norai

Bioracer Vesper Tempest Light Thermal moteriški marškinėliai | Black

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Bioracer
Likutis: Turime
Bioracer
Kaina:
109,00€
Bioracer Vesper Tempest Light Thermal moteriški marškinėliai | Black Bioracer Vesper Tempest Light Thermal moteriški marškinėliai | Liquid Lola Blue
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Bioracer Vesper Tempest Light Thermal moteriški marškinėliai | Black

Ieškote lengvų termo dviratininkų marškinėlių, kurie tiktų visiems sezono vidurio važiavimams? Vesper Tempest lengvi termo marškinėliai su ilgomis rankovėmis - tai patogus, lengvas apšiltinimas ir geresnis matomumas.

Šie termo marškinėliai su aukšta apykakle, pagaminti iš šilumą izoliuojančios ir vandenį atstumiančios Tempest Light medžiagos, išlaiko šilumą vėsesnėmis sąlygomis.

Dėl elastingo juosmens ir minkštų rankogalių marškinėliai puikiai laikysis visos kelionės metu. Net jei važiuojate aerodinaminėje padėtyje.

Vertingus daiktus galite saugiai laikyti priekinėje užtrauktuku užsegamoje kišenėje ir dviejose galinėse kišenėse: 1 užtrauktuku užsegama kišenė ir 1 atvira kišenė. 360° kampu atspindinčios Pixel detalės pagerina jūsų matomumą eisme.

Juoda spalva niekada neišeis iš mados, kaip ir jūs. Neutralus dizainas puikiai dera prie visos jūsų dviratininko aprangos.

  • Patogus kūno prigludimas
  • Lengva izoliacija
  • Vandeniui atsparus apdorojimas
  • Pakankamai vietos daiktams laikyti: 3 kišenės (1 užsegama užtrauktuku)
  • Atspindinčios detalės geresniam matomumui

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės