Meniu
0
Norai

Assos Mille GTS Spring Fall c2 vyriška striukė | Fluo Yellow

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Assos of Switzerland
Likutis: Turime
Assos of Switzerland
Kaina:
250,00€
Assos Mille GTS Spring Fall c2 vyriška striukė | blackSeries Assos Mille GTS Spring Fall c2 vyriška striukė | Fluo Yellow
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Assos Mille GTS Spring Fall c2 vyriška striukė | Fluo Yellow


Populiarioji "Spring Fall" striukė buvo peržiūrėta ir į ją įtraukta nauja, specialiai sukurta membraninė apsauga su kvėpuojančia termoizoliacija. Su šia striuke jausitės puikiai pasirengę permainingoms šaltoms, drėgnoms ir vėjuotoms sąlygoms: Ji idealiai tinka derinti su "Spring Fall" baziniu sluoksniu šaltesnėmis dienomis arba vasariniu baziniu sluoksniu šiltesnėmis dienomis.

Šią "Spring Fall" striukę Assos toliau tobulino ir dabar ji dar labiau pralaidi orui ir universali. Nauja, specialiai sukurta AIRBLOCK.888 membrana apsaugo krūtinę, šonines dalis ir viršutinę nugaros dalį nuo vėjo ir purslų. Vidurinėje ir apatinėje nugaros dalyje šią funkciją taip pat palaiko kvėpuojančio audinio skydelis, išlaikantis kūną sausą. Striukę užbaigia lengvas apšiltinimas ant vandeniui nelaidžių rankovių ir apykaklės dalių.

Savybės

 • Struktūra ir apykaklė: Apykaklė su lengva, minkšta izoliacija ir patogiu prigludimu, skirta aktyviai reguliuoti asmeninį mikroklimatą, neatitraukiant užtrauktuko ir neatveriant kaklo nuo šalto oro. Šaltesnėmis dienomis gali būti idealiai derinama su daugiafunkce skarele.
 • Trijų rampų kišenės: Į kišenes įsiūtos lanksčios audinio plokštės saugo kišenių turinį ir kartu apsaugo nuo lietaus ar vandens purslų.
 • Šviesą atspindinčios elastinės medžiagos: Papildomas šviesą atspindintis elementas ant nugaros juosmens, pagerinantis matomumą esant prastam apšvietimui ir debesuotumui.
 • Kvėpuojanti
 • ASSOS Clima Range: Pavasaris / Ruduo
 • Pritaikymas: (ASSOS Regular Fit)

Techninės savybės
Medžiagos sudėtis 57 % poliamidas, 28 % poliesteris, 15 % elastanas

Kai kalbama apie Assos, šveicariška precizija ir kokybė yra dvi pagrindinės vertybės. Kiekvienas gaminys atspindi Šveicarijos aistrą už kokybę, ilgaamžiškumą ir stilių.

Kodėl Assos rūbai yra nepralenkiami?

 • Aukščiausia medžiagų kokybė: Assos renkasi tik geriausias medžiagas, garantuojančias šiltumą, komfortą ir ištvermę. Jūsų drabužis išlaikys savo formą ir kokybę metų metais.

 • Ergonomika ir dizainas: Kiekvienas rūbas yra projektuotas pagal dviratininko poziciją ant dviračio, siekiant užtikrinti didžiausią patogumą ir našumą kiekviename pasivažinėjime.

 • Technologinės naujovės: Assos naudoja progresyvias technologijas drabužių kūrime. Tai apima inovacijas, kurios saugo nuo lietaus, leidžia odai kvėpuoti ir išlaiko šiltumą.

 • Detalės: Smulkmenos, tokios kaip patogios kišenės, atšvaitai ir inovacinė konstrukcija, praturtina drabužio funkcionalumą.

 • Išskirtinės kolekcijos: Su Assos, jūs rasite rūbų liniją bet kokiam orui, važiavimo stiliui ir poreikiui.

 • Griežta kokybės kontrolė: Nuo pradinio medžiagų pasirinkimo iki baigto produkto, Assos užtikrina, kad jų rūbai atitinka aukščiausius standartus.

 • Stilingas minimalizmas: Elegantiškas ir subtilus dizainas, kuris džiugins tiek dviračio trasoje, tiek už jos ribų.

 • Garantija ir aptarnavimas: Per pirmuosius dvejus metus nuo įsigijimo, jei pastebėsite gamybos trūkumus Assos gaminiose, jie bus nemokamai pataisomi arba pakeisti naujais.

 • Apgadinimo apsauga: Per pirmąsias 30 dienų po įsigijimo, jei Assos gaminys bus sugadintas, pvz., dėl avarijos ar griūvimo, jis bus sutaisytas ar pakeistas visiškai nemokamai.

 • Nuolatinis remontas už patrauklią kainą: Jei po pradinio 30 dienų laikotarpio jūsų Assos gaminys bus pažeistas, Assos siūlo kokybišką remonto paslaugą už draugišką kainą. Dėl aukštos kokybės medžiagų ir gamybos, daugelį gaminio pažeidimų galima efektyviai ir patvariai suremontuoti.

Vien šie argumentai jau pakankami, kad suprastume, kodėl Assos yra mėgstamiausias pasirinkimas tarp profesionalių dviratininkų ir entuziastų.

 


Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės