Meniu
0
Norai

Zipp SL Speed Carbon 27.2 balnelio iškyša | 0mm Offset

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Zipp
Zipp
Kaina:
249,00€
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 0 -
Tiekėjo sandėlys 5+ 10-14 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Zipp SL Speed Carbon 27.2 balnelio iškyša | 0mm Offset

ZIPP CARBON SEAT POST SL SPEED 2021
Zipp’s SL Speed seatpost has become a favorite of road and cyclocross pros because of its light weight and dependability. Zipp’s engineers used SRAM’s Exogram technology to make the tube as light weight as possible and optimized our clamping system for adjustability, security, and ease of use. What’s more, the SL Speed is available in a 400mm length to accommodate road bikes with compact frame geometry. SL Speed carbon seatpost is available in 0mm or 20mm setback options.

FEATURES:
- Updated distinctive Zipp cosmetics
- Designed using SRAM Exogram™ technology
- 27.2 and 31.6mm in 400mm length
- Also available the Zipp SL Speed DI2® Internal Battery Mount to hold a Shimano® DI2 seatpost battery within the SL Speed seatpost. Mount sold separately as an accessory.
- Matte Black finish
- Lifetime warranty

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės