Meniu
0
Norai

SRAM Rival 22 stabdžių/pavarų perjungimo rankenėlių komplektas, 2x11 pavarų

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: 007018143000
Gamintojas: SRAM
SRAM
Kaina:
249,00€
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 1 1-4 d.d.
Tiekėjo sandėlys 5+ 10-14 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

SRAM Rival 22 stabdžių/pavarų perjungimo rankenėlių komplektas, 2x11 pavarų

SRAM RIVAL 22 SHIFT BRAKE CONTROL
Why settle for gear that is a trickle-down version of what the pros ride when there’s a new group that gives 100 percent of what you demand? Demands that are different, not less than, the pros'. Demands that change and evolve with your riding and performance, whether you’re race ready or adventure ready. The SRAM Rival 22 groupset delivers immense performance across a broad variety of bikes and disciplines. The Rival 22 shift-brake levers offer comfortable textured levers with ErgoFit™ for improved grip and finger wrap. Whether you ride road, gravel, or cyclocross, Rival 22 is a group for every need.
Series: Rival 22
Brake Lever Material: aluminium
Shift Lever Material: aluminium
Hood Material: structured
Gears: 2 (front), 11 (rear)
Technology: DoubleTap®, ErgoDynamics™, Reach Adjust, Zero Loss™

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės