Meniu
0
Norai

S-Works Diverge STR Gravel dviratis | Satin Forest Green - Dark Moss Green

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Specialized
Likutis: Išparduota
Specialized
Atsiprašome, bet šiuo metu šios prekės neturime. Dėl tikslesnio pristatymo termino prašome teirautis telefonu arba el. paštu.
-
+
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

S-Works Diverge STR Gravel dviratis | Satin Forest Green - Dark Moss Green

DIVERGE STR

Jau dešimtmečius stengiamės, kad dviratininkai būtų labiau pasitikintys savimi, patogesni ir greitesni važiuodami nelygiu paviršiumi, nes žinome, kad sklandžiau yra greičiau, o visiškai naujas "Diverge STR" nustato naujus standartus. Priekinės ir galinės "Future Shock" technologijos, kuriomis amortizuojamas ne dviratis, o dviratininkas, padidina kontrolę ir efektyvumą, kartu mažina nuovargį.

Priekinis ir galinis amortizatorius

"Future Shock" technologija amortizuoja dviratininką su reguliuojamu 20 mm priekyje ir 30 mm gale amortizatoriais, sugeria smūgių jėgas, kad padidintų jūsų kontrolę ir galimybes, tuo pačiu išlaikydama standaus rėmo efektyvumą ir reakciją. Galios perdavimo požiūriu tai yra standus rėmas. Į pedalus nukreipta galia verčia dviratį šokinėti kaip išgąsdintą katę. Su šiuo dviračiu jausitės efektyviai, patogiai ir kontroliuosite dviratį, nes jis lengvas, judrus ir greitai reaguoja.

article-image

Galinis amortizatorius

Naujasis "Diverge" pasižymi ne tik puikiomis linijomis, bet ir tobulomis technologijomis. Galinis "Future Shock" amortizatorius suteikia 30 mm galinės eigos, kuri idealiai išlygina nelygų kelią. Hidraulinis amortizatorius kontroliuoja eigą, kad būtų išvengta svyravimų, kai važiuojate, ir užtikrina, kad dideli smūgiai niekada neišmestų jūsų iš balno, ir visa tai nesumažina tvirtinimo ar pedalų mynimo efektyvumo.

Trys pagrindiniai komponentai sukuria paprastą, "Rear Future Shock" pakabą, kurią galima nustatyti ir pamiršti. Svarbiausia, kad "Rear Future Shock" galima lengvai sureguliuoti, kad kiekvienas dviratininkas, nepriklausomai nuo jo ūgio, svorio ar važiavimo stiliaus, galėtų užtikrinti puikų pakabos veikimą.

Future Shock 2.0 priekinis amortizatorius

Future Shock buvo sukurtas siekiant dviračiams, kurie nejaustų ant grindinio akmenų, tačiau geriausiai jis atsiskleidė ant žvyrkelio. Tai 20 mm reguliuojama, amortizuojama priekinė eiga, kuri leidžia valdyti ir pasiekti tikslą, o kartu apsaugo jūsų rankas, plaštakas ir pečius nuo smūgių. Future Shock 2.0 galima užrakinti, jei tam tikru metu nereikia amortizacijos.

Didesnės galimybės

Didesnės galimybės reiškia didesnį pasitikėjimą, didesnis pasitikėjimas reiškia daugiau važiavimų, daugiau važiavimų reiškia daugiau džiaugsmo, o viskas prasideda nuo sąlyčio vietos. Niekas taip nepadeda išlaisvinti galimybių kaip padangų prošvaisas. 47 mm ant 700c ratų ir 2,1" ant 650B ratų. Diverge STR yra pajėgiausias kada nors mūsų pagamintas Gravel dviratis, todėl jis toks smagus.

SWAT™

Vidiniame SWAT™ rėmo skyriuje viskas, ko jums reikia, yra ten, kur reikia, o ne kišenėse, kurios jus apsunkina.

Progresyvi geometrija

Sukūrėme progresyvią žvyro geometriją, kuri sustiprina "Future Shock" technologijos teikiamą pasitikėjimą.

Keliaukite be rūpesčių

S-Works Diverge STR Fact 11r karboninis rėmas yra labiau suderintas nei bet kuris mūsų kada nors pagamintas dviratis su lenktu vairu, be to S-Works Diverge rėmo svoris yra tik 100 gramų. Dar niekada tiek mažai gramų nesuteikė tiek daug galimybių. Važiuokite, lenktyniaukite ar apkraukite jį krepšiais ir įranga ilgesniam laikui - Diverge STR visa tai atlaikys be rūpesčių.

RĖMO KOMPLEKTACIJA
Rėmas S-Works Diverge FACT 11r carbon frameset with front and rear Future Shock suspension, SWAT™ Door integration, threaded BB, internal routing, 12x142mm thru-axle, flat-mount disc
Šakė Future Shock 2.0 w/ Damper, Smooth Boot, FACT carbon, 12x100 mm thru-axle, flat-mount
PAVARŲ SISTEMA
Pavarų rankenėlės SRAM Red eTap AXS
Galinis pavarų perjungėjas SRAM XX1 Eagle AXS
Kasetė SRAM XG-1295 Eagle, 12-speed, 10-50t
Grandinė SRAM XX1 Eagle, 12-speed
Švaistikliai SRAM Red 1 AXS
Dantratis 40T
Centrinės ašies guoliai SRAM DUB BSA 68
STABDŽIAI
Stabdžiai SRAM Red eTap AXS, hydraulic disc, 160mm CenterLine XR rotor
RATAI / PADANGOS
Ratai Roval Terra CLX, 25mm internal width, 32mm depth, 21h, Tubeless ready, Roval LFD hub with ceramic SINC bearings, Centerlock disc, DT Swiss Aerolite spokes Roval Terra CLX, 25mm internal width, 32mm depth, 24h, Tubeless ready, Roval LFD hub with ceramic SINC bearings, Centerlock disc, DT Swiss Aerolite spokes
Padangos Tracer Pro 2BR, 700x42
VAIRAS / BALNELIS
Vairas Roval Terra, carbon, 103mm drop x 70mm reach x 12º flare
Vairo iškyša S-Works Future Stem w/ Integrated Computer mount
Balnelis Body Geometry S-Works Power with Mirror, carbon fiber rails, carbon fiber base

TOP

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės