Meniu
0
Norai

Assos Spring Fall antbačiai | blackSeries

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Assos of Switzerland
Likutis: Turime
Assos of Switzerland
Kaina:
65,00€
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Assos Spring Fall antbačiai | blackSeries


Į lenktynes orientuoti antbačiai, kurie užtikrina lengvą izoliaciją ir vandens atstūmimą.

Lengvi antbačiai yra pirmas daiktas, kurį traukiame iš stalčiaus, kai vasara pereina į rudenį, ir paskutinis daiktas, kurį padedame į šalį, kai pavasaris vėl persirita į vasarą. Šie antbačiai yra lygiavertė priemonė jūsų kojoms, nors ir pasižymi neabejotinai didesniais aerodinaminiais privalumais: šį dizainą 2016 m. Rio de Žaneiro olimpinėse žaidynėse Fabianas Cancellara išbandė lenktynėse važiuodamas laikui, kur Šveicarijos čempionas laimėjo auksą. Be sklandžios aerodinamikos, "Spring Fall" antbačiai blokuoja vėją ir vandenį, užtikrindami tinkamą pralaidumo orui ir apsaugos balansą važiuojant pavasarį ir rudenį.

Savybės

 • Konstrukcija: Sens 2L: Šie antbačiai pagaminti naudojant dvigubą lengvo, itin elastingo karpinio trikotažo sluoksnį. Mūsų tekstilės kūrėjų sukurta "Sens Tex" pasižymi maža apimtimi, judėjimo laisve ir antros odos pojūčiu.
 • Tech Sheen: ant kulkšnių panaudotas itin elastingas ir tvirtas karpinio mezgimo tinklelis yra atsparus plyšimams, o jo atvira struktūra pagerina kvėpavimą.
 • Konstrukcija be užtrauktuko: Įkvėptas dizaino ir kirpimo, naudoto prototipo batelių, kuriuos dėvėjo Fabianas Cancellara, siekiant didesnio komforto ir našumo.
 • Užklijuoti kraštai: užklijuoti kraštai remiasi minimaliomis siūlėmis, kad išlaikytų šilumą, padidintų komfortą ir suteiktų ilgaamžiškumo gaminiui, kuris neabejotinai susidurs su nepalankiomis oro sąlygomis ir sudėtingu važiavimu per visus sezonus. Konstrukcijoje taip pat yra neapdirbta išpjauta kniedės anga.
 • ClimaRange spalvų akcentai: Ant pirštų skydelio yra vidinis geltonos spalvos akcentas, žymintis "ClimaRange" sezoną, kuris supaprastina apsirengimo prieš važiavimą ritualą.

Techninės savybės
Medžiagos sudėtis 78 % poliamidas, 22 % elastanas

Kai kalbama apie Assos, šveicariška precizija ir kokybė yra dvi pagrindinės vertybės. Kiekvienas gaminys atspindi Šveicarijos aistrą už kokybę, ilgaamžiškumą ir stilių.

Kodėl Assos rūbai yra nepralenkiami?

 • Aukščiausia medžiagų kokybė: Assos renkasi tik geriausias medžiagas, garantuojančias šiltumą, komfortą ir ištvermę. Jūsų drabužis išlaikys savo formą ir kokybę metų metais.

 • Ergonomika ir dizainas: Kiekvienas rūbas yra projektuotas pagal dviratininko poziciją ant dviračio, siekiant užtikrinti didžiausią patogumą ir našumą kiekviename pasivažinėjime.

 • Technologinės naujovės: Assos naudoja progresyvias technologijas drabužių kūrime. Tai apima inovacijas, kurios saugo nuo lietaus, leidžia odai kvėpuoti ir išlaiko šiltumą.

 • Detalės: Smulkmenos, tokios kaip patogios kišenės, atšvaitai ir inovacinė konstrukcija, praturtina drabužio funkcionalumą.

 • Išskirtinės kolekcijos: Su Assos, jūs rasite rūbų liniją bet kokiam orui, važiavimo stiliui ir poreikiui.

 • Griežta kokybės kontrolė: Nuo pradinio medžiagų pasirinkimo iki baigto produkto, Assos užtikrina, kad jų rūbai atitinka aukščiausius standartus.

 • Stilingas minimalizmas: Elegantiškas ir subtilus dizainas, kuris džiugins tiek dviračio trasoje, tiek už jos ribų.

 • Garantija ir aptarnavimas: Per pirmuosius dvejus metus nuo įsigijimo, jei pastebėsite gamybos trūkumus Assos gaminiose, jie bus nemokamai pataisomi arba pakeisti naujais.

 • Apgadinimo apsauga: Per pirmąsias 30 dienų po įsigijimo, jei Assos gaminys bus sugadintas, pvz., dėl avarijos ar griūvimo, jis bus sutaisytas ar pakeistas visiškai nemokamai.

 • Nuolatinis remontas už patrauklią kainą: Jei po pradinio 30 dienų laikotarpio jūsų Assos gaminys bus pažeistas, Assos siūlo kokybišką remonto paslaugą už draugišką kainą. Dėl aukštos kokybės medžiagų ir gamybos, daugelį gaminio pažeidimų galima efektyviai ir patvariai suremontuoti.

Vien šie argumentai jau pakankami, kad suprastume, kodėl Assos yra mėgstamiausias pasirinkimas tarp profesionalių dviratininkų ir entuziastų.

 


Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės