Meniu
0
Norai

Specialized Turbo Vado 5.0 Step-Through IGH elektrinis dviratis | Red Tint

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Specialized
Likutis: Turime
Specialized
Kaina:
5199,00€ 6299,00€ -17%
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Specialized Turbo Vado 5.0 Step-Through IGH elektrinis dviratis | Red Tint

Jūsų transporto priemonė visam gyvenimui

Jūs esate daugiau nei dviratininkas, o Turbo Vado yra daugiau nei dviratis. Taip, jis greitas (4x jūs), tačiau manome, kad lygiai taip pat įvertinsite jo universalumą. Jis galingas, tačiau sklandus. Smagus, bet funkcionalus. Dviratis, kuriuo galite važiuoti į darbą, treniruotis, vežtis daugybę daiktų - tada jį užrakinti ir išeiti.

Sklandus "plaukimas"

80 mm priekinė pakabos šakė, didesnio tūrio padangos ir patogi sėdynė išlygina šiurkščius nelygumus ir užtikrina patogų sėdėjimą balne.

Tyliai galingas

Turbininis visos galios variklis užtikrina sklandų, tylų ir vientisą stiprinimą, o MasterMind variklio valdymas leidžia maksimaliai išnaudoti e. pagalbos galią.

Patikimas valdymas

Dėl pertvarkytos geometrijos užtikrintai važiuojate labiau pasitikėdami savimi. Galingi hidrauliniai diskiniai stabdžiai valdo jūsų greitį.

Kad dviračių vagys būtų nuskriausti

Kokia nauda iš el. dviračio, jei negalite jo niekur pasiimti? "Turbo Vado" sukurtas taip, kad nuvežtų jus į kelionės tikslą, o ten nuvykus - užrakintų. Šis dviratis turi keletą gudrybių, kaip apsisaugoti nuo norinčių dviračių vagių.

Turbo sistemos užraktas

Naudodami Mission Control programėlę galite išjungti variklį, kad Turbo taptų nenaudingas bet kokiems vagims. Niekas negalės įjungti variklio be jūsų asmeninio PIN kodo.

Nuimamas ir užrakinamas akumuliatorius

Elegantiškai atrodantis integruotas Vado akumuliatorius turi keletą gudrybių: pirma, jis yra visiškai išimamas, todėl galite jį tiesiog išimti, kad apsaugotumėte nuo vagystės. Antra, jis užrakinamas, todėl galite laikyti jį pritvirtintą prie dviračio.

Pasirenkamas automatinis pavarų dėžės perjungimas

Liaukitės galvoti apie pavarų perjungimą ir sutelkite dėmesį į važiavimą. Vado 5.0 turi enviolo AUTOMATiQ bepakopio pavarų perjungimo technologiją, leidžiančią jums nustatyti pedalų tempą, o dviratis atliks visa kita. Sistemoje vietoj grandinės naudojama vidinė pavarų sistema (IGH) ir Gates diržinė pavara, todėl nebereikia vargti su perjungikliais ar grandinėmis.

Vidinė pavarų sistema (IGH)

Dėl bepakopio perjungimo enviolo City ir TR vidinės pavaros stebulės sistemų nebereikia naudoti bėgių perjungiklio, o perjungimas vyksta stebulės viduje, apsaugotoje nuo aplinkos veiksnių.

Bėgių perjungiklis

Paprasta pavarų perjungimo sistema naudoja vieną dantratį priekyje ir itin plataus diapazono pavaras gale, kad užtikrintų visas pavaras, kurių reikia norint įveikti bet kokią įkalnę, ir pernelyg neapsunkintų situacijos priekiniu perjungikliu. Išbandyta ir patikima perjungimo sistema užtikrina efektyviausią transmisiją, kad galėtumėte maksimaliai išnaudoti akumuliatoriaus energiją.

TURBO RANGE CALCULATOR

RĖMO KOMPLEKTACIJA
Rėmas E5 Aluminum, bottom bracket motor mount, fully integrated &lockable downtube battery, internal cable routing, lock and front rack mount, sliding dropout
Šakė Rockshox Recon Silve r RL, 80mm travel, Motion-Control, fender-mounts
PAVARŲ SISTEMA
Pavarų rankenėlės -
Galinis pavarų perjungėjas enviolo AUTOMATiQ Pro shifting interface
Kasetė Gates Carbon Drive CDX 24t sprocket, silve r
Grandinė Gates Carbon Drive CDX 122t belt
Švaistikliai Custom alloy forged crankarms
STABDŽIAI
Stabdžiai SRAM G2 RS, 4-piston caliper, hydraulic disc, 180mm 6-bolt
RATAI / PADANGOS
Padangos Pathfinder Sport Reflect, 650Bx2.3
VAIRAS / BALNELIS
Vairas Specialized, alloy, 15-degree backsweep, 46mm rise, 31.8mm
Vairo iškyša Specialized Flowset, 3D-forged alloy, 20-degree rise, 31.8mm clamp
Vairo rankenėles ERGON GA30
Balnelio iškyša Spring suspension, alloy, 40mm travel, 30.9mm, 2-bolt clamp, 34.9mm sleeve
ELEKTRINĖS DALYS
Variklis Specialized 2.2, 90Nm torque, custom tuned motor, 250W nominal
Akumuliatorius Specialized U2-710, alloy casing, state of charge display, 710Wh
AKSESUARAI
Pedalai Specialized Commuter w/ grip tape & reflectorsVisos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės