Dviračių parduotuvė Vilniuje

  • +37068381390
  • info@velonova.lt

Apie elektrinius dviračius

Kodėl verta įsigyti elektrinį dviratį?

Užsienyje elektriniai dviračiai laikomi viena iš dažniausiai naudojamų ir patogiausių transporto priemonių. Lietuvos dviračių parduotuvėse taip pat jau siūloma įsigyti tokių elektrinių dviračių, tačiau gatvėse juos pamatyti – retas reiškinys. Kodėl Lietuvoje elektriniai dviračiai vis dar nėra populiarūs ir dažnai pasirenkami? Išsamiau papasakosime apie elektrinių dviračių privalumus, galinčius patenkinti kasdienius Jūsų poreikius.

Vienas iš svarbiausių elektrinių dviračių privalumų – jie pritaikyti skubantiems miesto žmonėms ir yra itin tinkami ilgoms ir greitoms kelionėms mieste. Elektrinis dviratis su pilnai pakrautu akumuliatoriumi gali nuvažiuoti net iki 120 km. Toks dviratis ne tik patogi priemonė, bet ir puiki alternatyva norintiems išvengti kamščių ir tokiu būdu išeikvoti mažiau kuro sąnaudų. Statistika rodo, kad važiuojant į darbą ir iš darbo piko valandomis vidutiniškai žmogus eismo spūstyse praleidžia net iki 1 valandos, tačiau pasirinkę elektrinį dviratį sunaudosite mažai energijos ir pasieksite norimą vietą išvengdami eismo spūsčių.

Dar vienas elektrinių dviračių privalumas – jie labai patogūs važinėjant kalnuotomis vietovėmis, todėl į kalną pakilsite be jokio vargo. Šiuo privalumu galėsite pasinaudoti ne tik Lietuvoje, kurioje kalnuotų vietų nėra daug, o mieste pasitaiko vos vienas kitas nedidelis kalnelis, tačiau ir keliaudami po įvairias Europos šalis, pagarsėjusias kalnuotomis vietovėmis. Mėgautis elektriniu dviračiu kylant į kalną, kai tai nereikalauja didelių pastangų, ir pasiekti savo kelionės tikslą greičiau ir patogiau gali kiekvienas bet kokio amžiaus žmogus!

Tai dar ne viskas, šie dviračiai pasižymi ir ekologiškumu. Elektrinis dviratis buvo išrastas laikantis „aukso vidurio“ principo, t. y. išrastas optimaliausias variantas tarp kelionės motociklu ar automobiliu ir paprasto dviračio. Ši puiki susisiekimo priemonė yra ne tik komfortiška bei ekonomiška, bet ir naudinga sveikatai bei aplinkai.

Vienintelis galima šių elektrinių dviračių trūkumas – kaina. Žinoma, jei palygintume elektrinius dviračius su motoroleriais ar automobiliais, tai kainų atžvilgiu jie yra konkurencingi, nereikalauja didelių išlaikymo ir keliavimo sąnaudų, priežiūros, jiems nėra būtini draudimai ir pan.

Elektriniai dviračiai – puiki galimybė moderniam miesto žmogui tarpusavyje derinti važiavimo dviračiu malonumą ir elektrinio variklio naudojimo patogumą mieste. Jau dabar daugelis europiečių neįsivaizduoja savo kelionės į darbą (ir iš darbo) be elektrinio dviračio. Atsižvelgdami į šią situaciją, neatsilieka ir elektrinių dviračių gamintojai, didindami gamybos tempus. Gerai žinomi elektrinių dviračių gamintojai tokie, kaip BH naudoja naujausias technologijas užtikrindami elektrinių dviračių saugumą. Ir siekia, kad kiekvienas nusipirkęs BH elektrinį dviratį pajaustų važiavimo dviračiu komfortą ir malonumą.

Taigi elektrinis dviratis – sparčiai populiarėjantis transportas, vis labiau tampantis įprasta susisiekimo priemone mieste. Tikėtina, kad artimiausiu metu ir mūsų gatvėse vis dažniau išvysite elektrinių dviračių. O jeigu ir Jūs norite išbandyti važiavimo elektriniu dviračiu privalumus, maloniai kviečiame užsukti į mūsų dviračių parduotuvę Vilniuje!