
Specialized Turbo Levo R Comp Alloy elektrinis dviratis | Satin East Sierras
0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas:
-
Gamintojas:
Specialized
Kaina:
6500,00€
-
+
Išsaugoti
Palyginti
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Specialized Turbo Levo R Comp Alloy elektrinis dviratis | Satin East Sierras

Specialized Turbo Levo R elektrinis kalnų dviratis su 810 W galia
Specialized Turbo Levo R – tai aukščiausios klasės e-MTB, sukurtas greičiui, kontrolei ir maksimaliai važiavimo patirčiai. Lengvesnis, agresyvesnis ir dar labiau orientuotas į trail bei enduro važiavimą, jis leidžia tiksliai valdyti dviratį net sudėtingiausiose atkarpose. Galingas variklis, pažangi geometrija ir efektyvi pakaba užtikrina, kad kiekvienas važiavimas būtų sklandus, greitas ir kupinas pasitikėjimo.
Pagrindinės savybės:
- Turbo 3.1 variklis: iki 810 W galios ir 105 Nm sukimo momentas sklandžiam ir natūraliam pagreitėjimui
- Natūralus galios perdavimas: išmanūs sensoriai ir algoritmai užtikrina tolygų ir kontroliuojamą pagalbos veikimą
- Pažangi traukos kontrolė: optimizuoja galią pagal sukimo jėgą, kadenciją ir greitį, išlaikant sukibimą
- Lengva konstrukcija: iki ~2,6 kg lengvesnis nei Levo 4, užtikrina geresnį valdymą ir manevringumą
- Rally geometrija: žemesnis svorio centras ir reguliuojami nustatymai leidžia prisitaikyti prie trasos
- GENIE pakaba: komforto ir kontrolės derinys su apsauga nuo „bottom-out“ smūgių
- 140/130 mm eiga: subalansuotas pakabos darbas tiek techninėse, tiek greitose atkarpose
- Modulinė baterija: pasirinkimas tarp 600 Wh, 840 Wh ir papildomo 280 Wh extender
- Iki 5 val. veikimo: ilgas nuvažiuojamas atstumas įvairiems maršrutams
- Greitas įkrovimas: galimybė įkrauti iki 80% per mažiau nei 1 val. (su papildomu įkrovikliu)
- Efektyvi sistema: optimizuotas energijos panaudojimas didesniam nuvažiuojamam atstumui
- Lengvi komponentai: Roval ratai ir optimizuota komplektacija geresniam valdymui
- Trail orientuotos padangos: 2.4" Purgatory padangos geram sukibimui ir greičiui
| RĖMO KOMPLEKTACIJA | |
| Rėmas | M5 Aluminum, SWAT downtube storage, 12x148mm UDH compatible rear dropout, side entry battery, adjustable geometry, 130mm of travel |
| Šakė | FOX 36 SL Performance, GRIP Damper, 140mm travel, 44mm offset, 15x110mm |
| Galinis amortizatorius | FOX FLOAT Performance GENIE, Ride Dynamics Developed, 2-position compression adjust, 190x45mm |
| Balnelio spaustukas | Alloy, 38.6mm |
| PAVARŲ SISTEMA | |
| Pavarų rankenėlės | SRAM EAGLE 90T, single click, with MMX |
| Galinis pavarų perjungėjas | SRAM Eagle 90 T-Type |
| Kasetė | SRAM GX Transmission, XS 1275, 10-52t |
| Grandinė | SRAM 70 Transmission 12-Speed Flattop Chain |
| Švaistikliai | SRAM Eagle 70, BROSE/ISIS, 160mm, 32T |
| Dantratis | SRAM 34t T-Type chainring, 104 BCD, steel |
| STABDŽIAI | |
| Stabdžiai | SRAM Motive Bronze, 4-piston caliper, hydraulic disc, 200mm rotor |
| RATAI / PADANGOS | |
| Ratai | Specialized, hookless alloy, 30mm inner width, tubeless ready |
| Kameros | Standard, Presta Valve |
| Padangos | Front Tire: Specialized Purgatory, GRID Casing, T9 Compound, 29x2.4; Rear Tire: Specialized Purgatory, GRID Trail Casing, T7 Compound, 29x2.4 (S1 27.5x2.4) |
| VAIRAS / BALNELIS | |
| Vairas | Specialized Alloy, 30mm/40mm rise, 35mm, 800mm wide |
| Vairo iškyša | Alloy Trail Stem, 35mm bar bore |
| Vairo rankenėles | Specialized Trail Grips |
| Balnelis | Body Geometry Power Comp, steel rails |
| Balnelio iškyša | X-Fusion Manic, 34.9, S1-S2: 125mm, S3: 150mm, S4: 170mm, S5-S6: 190mm Travel, 0mm offset |
| ELEKTRINĖS DALYS | |
| Variklis | Specialized 3.1 Motor, 105Nm torque, 810W power |
| Akumuliatorius | 840Wh battery |
| Įkroviklis | Specialized 4amp charger |
| UI/Nuotolinis valdymas | Mastermind TCU, 2.2" high resolution screen, fully customizeable with Specialized app, works with Apple Find My |
| PAPILDOMI DUOMENYS | |
| Svoris | 24.24 kg (S3) |
Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.
Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.
Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių dėl papildomos informacijos ar paaiškinimų.
0 įvertinimai
0/5 Bendras įvertinimas
5
4
3
2
1
Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.
Panašios prekės











