
Specialized Turbo Vado SL 2 6.0 EQ Carbon elektrinis dviratis | Satin Grey Blue
0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas:
-
Gamintojas:
Specialized
Kaina:
5600,00€
Atsiprašome, bet šiuo metu šios prekės neturime. Dėl tikslesnio pristatymo termino prašome teirautis telefonu arba el. paštu.
-
+
Išsaugoti
Palyginti
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Specialized Turbo Vado SL 2 6.0 EQ Carbon elektrinis dviratis | Satin Grey Blue

Specialized Turbo Vado SL 2 Carbon lengvas elektrinis miesto dviratis
Specialized Turbo Vado SL 2 Carbon – tai vienas lengviausių ir pažangiausių elektrinių miesto dviračių, sukurtas greitam judėjimui mieste ir aktyviam gyvenimo būdui. Anglies pluošto rėmas, natūraliai veikiantis variklis ir išmanios funkcijos leidžia važiuoti greičiau, toliau ir patogiau – tiek kasdienėje kelionėje į darbą, tiek ilgesniuose maršrutuose. Tai dviratis, kuris sujungia sportinį pojūtį su miesto praktiškumu.
Pagrindinės savybės:
- SL 1.2 variklis: iki 320 W galios, tylus ir natūraliai veikiantis pagalbos pojūtis
- Didelis nuvažiuojamas atstumas: 520 Wh baterija leidžia važiuoti iki ~5 val., su extender – iki 6+ val.
- Lengvas anglies pluošto rėmas: vos apie 14,9 kg, vienas lengviausių e-bike savo klasėje
- Future Shock 3.2: 20 mm eiga užtikrina sklandesnį važiavimą ir geresnę kontrolę
- Sportiška ergonomika: stabilus, patogus ir lengvai valdomas net didesniu greičiu
- Išmanios funkcijos: duomenys apie pulsą, galią ir kadenciją per Specialized programėlę
- Mastermind H3 ekranas: leidžia sekti važiavimo statistiką ir reguliuoti nustatymus
- Universalus pritaikymas: suderinamas su bagažinėmis, krepšiais, vaikiškomis kėdutėmis ir priekabomis
- MIK HD suderinamumas: patogus aksesuarų montavimas kasdieniam naudojimui
- Apple Find My integracija: lengviau sekti dviratį ir užtikrinti saugumą
- Turbo System Lock: papildoma apsauga nuo vagystės per programėlę
- Efektyvi sistema: optimalus galios ir svorio santykis ilgesniam nuvažiuojamam atstumui
| Techninės savybės | |
| Svoris | 18.35 kg (MD) |
| RĖMO KOMPLEKTACIJA | |
| Rėmas | 2024 Vado SL |
| Šakė | 2024 Vado SL |
| Balnelio spaustukas | Specialized Alloy 34.9, Steel Bolt |
| PAVARŲ SISTEMA | |
| Pavarų rankenėlės | Shimano ,SL-M8100-IR, Deore Xt, Right, 12-Speed Rapidfire, W/O Optical Gear Display, I-Spec |
| Galinis pavarų perjungėjas | Specialized Hemisphere flat protection, Reflective side walls, Wirebead, All terrain tire, 700x47c |
| Kasetė | Shimano SLX, CS-M7100, 12-speed, 10-51t |
| Grandinė | Shimano SLX CN-M7100, 12-speed |
| Švaistikliai | SRAM Carbon DUB Crank Arms |
| Dantratis | Praxis, Cl 49.8mm, NW, 44T, Bcd 104mm |
| STABDŽIAI | |
| Stabdžiai | Front Brake: TRP FMR, HD-R803; Rear Brake TRP HD-R803, hydraulic disc |
| RATAI / PADANGOS | |
| Ratai | 700c, DT Swiss G540, Center Lock Disc |
| Kameros | Specialized Turbo Tube 48MM Presta valve, 29''x1.75''/2.4'' |
| Padangos | Specialized Hemisphere flat protection, Reflective side walls, Wirebead, All terrain tire, 700x47c |
| VAIRAS / BALNELIS | |
| Vairas | Specialized, alloy, 9-degree backsweep, 15mm rise, 31.8mm |
| Vairo iškyša | Specialized Stealth Stem, Alloy, 31.8mm, Integrated Display And Light Mount, Size S: 60mm 17 Deg, M/L/Xl: 75mm 15.5 Deg |
| Vairo rankenėles | ERGON, GA30-S Custom, 134.8mm Length |
| Balnelis | Bridge Sport, hollow cr-mo rails, 155mm |
| Balnelio iškyša | Carbon Fiber, 30.9 mm, Offset 21mm |
| ELEKTRINĖS DALYS | |
| Variklis | Specialized SL 1.2 Custom Rx Trail Tuned Motor |
| Akumuliatorius | Specialized SL2-520, Fully Integrated, 520Wh |
| Įkroviklis | Custom charger, 48V System w/ SL system charger plug |
| UI/Nuotolinis valdymas | HMI TLA,H3,SBC-D10,EUBR COMPLIANT,APLW2,APLUTO,DAYTON |
| AKSESUARAI | |
| Priekinis žibintas | Lezyne, Ebike Fusion Stvzo E500+, 500 Lumen, 50Cm Wire, With Reflector |
| Galinis žibintas | Specialized integrated saddle mount, LED Technology, 12V |
| Bagažinė | Turbo SL Rack, MIK HD Compatible, 25kg |
| Kojelė | Specialized kickstand, 40mm mount |
| Purvasaugiai | Specialized custom alloy Fender, Sandblast anodized black finish, 700c, integrated alloy stay |
| S | M | L | XL | |
|---|---|---|---|---|
| Crank Length | 165 | 170 | 170 | 175 |
| Handlebar Width | 680 | 680 | 680 | 680 |
| Stem Length | 60 | 60 | 75 | 75 |
| Saddle Width | 155 | 155 | 155 | 155 |
| Seatpost Length | 350 | 350 | 400 | 400 |
| Stack | 614 | 623 | 656 | 693 |
| Reach | 375 | 405 | 430 | 450 |
| Head-Tube Length | 115 | 125 | 160 | 200 |
| Head-Tube Angle | 69 | 69 | 69 | 69 |
| B-B Height | 291 | 291 | 291 | 291 |
| B-B Drop | 70 | 70 | 70 | 70 |
| Trail | 85 | 85 | 85 | 85 |
| Fork Length (full) | 430 | 430 | 430 | 430 |
| Fork Rake/Offset | 50 | 50 | 50 | 50 |
| Front-Center | 641 | 674 | 712 | 746 |
| Chain-Stay Length | 470.5 | 470.5 | 470.5 | 470.5 |
| Wheelbase | 1103 | 1136 | 1174 | 1208 |
| Top-Tube Length (horizontal) | 617 | 618 | 646 | 665 |
| Bike Stand-Over Height | 737 | 762 | 801 | 845 |
| Seat-Tube Length | 410 | 440 | 490 | 540 |
| Seat-Tube Angle | 74 | 74 | 74 | 74 |

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.
Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.
Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių dėl papildomos informacijos ar paaiškinimų.
0 įvertinimai
0/5 Bendras įvertinimas
5
4
3
2
1
Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.
Panašios prekės











