Meniu
0
Norai

Specialized Stumpjumper Expert kalnų dviratis | Gloss Obsidian - Satin Taupe

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Specialized
Likutis: Turime
Specialized
Kaina:
4200,00€ 5999,00€ -30% Paskutinė prekė!
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Specialized Stumpjumper Expert kalnų dviratis | Gloss Obsidian - Satin Taupe

Jis pakyla ir įsibėgėja, tarsi turėtų variklį, leidžiasi žemyn su pasitikėjimu ir įveikia visas įmanomas trasos sąlygas. Dar niekada nebuvo tokio lengvo, efektyvaus ir pajėgaus dviračio.

KONTROLĖS GEOMETRIJA

Didelė kabina padeda sukoncentruoti dviratį, todėl pagerėja trauka ir posūkių valdymas. Dėl žemo apatinio laikiklio, laisvo priekinio vamzdžio kampo ir mažesnio šakės nuokrypio dviratis stabilus važiuojant nelygiu paviršiumi. Status sėdynės vamzdis optimizuoja galios atidavimą ir balansą lipant į kalną. Trumpos grandinės atramos užtikrina judrumą.

REGULIUOJAMA GEOMETRIJA

Jei norite patobulinti valdymą pagal savo stilių ir reljefą, paprasčiausiai perjunkite "FlipChip" ant galinio amortizatoriaus ąselės, kad pakeistumėte apatinio laikiklio aukštį 7 mm. Žemas ir laisvas kampas užtikrina didesnį stabilumą, o aukštas ir status - veržlesnį važiavimą.

NIEKO NĖRA LENGVESNIO IR STANDESNIO

Rėmas yra dviračio pagrindas. Jis yra valdymo ir efektyvumo šaltinis, todėl yra svarbiausias bet kokių rimtų pastangų mažinti svorį elementas. Visas Stumpjumper rėmar sveria neįtikėtinus 2420 g.

PASIRUOŠĘ VISKAM

SWAT durys - tai anglies pluošto konstrukcijos ir erdvės optimizavimo šedevras, užtikrinantis, kad būsite pasiruošę bet kokiam keliui. Patogiai ir švariai į rėmo krepšelį sutalpinsite viską - nuo atsarginių kamerų ir CO2 kasečių iki vėjo striukės ir banano.

130 mm "Rx-Tuned" reguliuojamos galinės pakabos eiga užtikrina gyvybingą ir subalansuotą važiavimą, tačiau sugeba atlaikyti didelius smūgius, kaip joks kitas vidutinės eigos dviratis. Dėl progresyvaus sverto santykio ir švelniai progresyvios spyruoklės derinio pirmuosius du trečdalius važiavimo trasoje jaučiamas žaismingas ir veržlus važiavimas, o vėliau, dėl didėjančios spyruoklės, puikiai valdomos smūgių jėgos ir atsparumas nusileidimui didelių įvykių metu.

Specialized inžinierių komanda naktimis nemiega galvodama, kaip pagerinti pakabos veikimą. Kurdami Stumpjumper, jie pritaikė visus galutines pakabos charakteristikas lemiančius aspektus - kinematiką, sverto kreives, amortizaciją ir spyruoklių normas - taip, kad jie veiktų darniai ir užtikrintų itin kontroliuojamą, jautrų ir tikslų važiavimą, kuris suvaldytų smūgius taip, kaip dviratis su daug didesne eiga.

RĖMO KOMPLEKTACIJA
Rėmas FACT 11m carbon chassis and rear-end, asymmetrical design, 29 Trail Geometry, SWAT™ Door integration, head tube angle adjustment, horst pivot BB adjustment, threaded BB, fully enclosed internal cable routing, 12x148mm dropouts, sealed cartridge bearing pivots, replaceable derailleur hanger, 150mm of travel
Šakė FOX FLOAT 34 Performance Elite, GRIP2 damper, 15x110mm, 44mm offset, 140mm of travel
Galinis amortizatorius FOX FLOAT DPS Performance Elite, Rx Trail Tune, EVOL Air sleeve, 3-position adjustment w/ Open Mode Adjustment, 190x45mm
Balnelio spaustukas Alloy, 38.6mm
PAVARŲ SISTEMA
Pavarų rankenėlės SRAM AXS POD Controller
Galinis pavarų perjungėjas SRAM GX Eagle Transmission Derailleur
Kasetė SRAM GX Eagle Transmission Cassette, 12spd, 10-52t
Grandinė SRAM GX Eagle Transmission Flattop Chain
Švaistikliai SRAM GX Eagle Crankset, Alloy, Integrated Guard, 55mm Chainline, S1:165mm, S2-S5: 170mm, S6: 175mm
Dantratis 32T
Centrinės ašies guoliai SRAM DUB Threaded Wide
STABDŽIAI
Stabdžiai SRAM Code Silver Stealth, 4-piston caliper, hydraulic disc, 180mm SRAM Code Silver Stealth, 4-piston caliper, hydraulic disc, 200mm
RATAI / PADANGOS
Ratlankis Roval Traverse 29 Alloy, 30mm inner width, hand-built, 2Bliss Ready
Stebulė Roval, sealed cartridge bearings, 15x110mm spacing, 28h Roval DT Swiss 370, Ratchet LN, SRAM XD driver body, 12mm thru-axle, 148mm spacing, 28h
Stipinai DT Swiss Competition Race
Kameros Standard, Presta valve
Padangos Butcher, GRID casing, GRIPTON® T9 compound, 29x2.3" Purgatory, GRID casing, GRIPTON® T7 compound, 29x2.3"
VAIRAS / BALNELIS
Vairas Specialized Trail, 7050 alloy, 8-degree backsweep, 6-degree upsweep, 30mm rise, 780mm, 35mm clamp
Vairo iškyša Alloy Trail Stem, 35mm bar bore
Balnelis Bridge Comp, Hollow Cr-mo rails, 155/143mm
Balnelio iškyša OneUp, Dropper Post-V2, MMX lever, 34.9 (S1:120mm, S2/S3:150mm, S4: 180mm, S5/S6: 210mm)
PAPILDOMI DUOMENYS
Svoris 13.37 kg (S4)Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės