Meniu
0
Norai

Specialized Chisel rėmas / Satin Organic Brushed

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Specialized
Likutis: Turime
Specialized
Kaina:
1150,00€
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Specialized Chisel rėmas / Satin Organic Brushed

SUKURTAS LENKTYNĖMS

Naujasis Chisel, suformuotas remiantis viskuo, ko Specialized išmoko per 40 XC lenktynių metų, todėl yra grynakraujė XC lenktynių mašina, kuri įveikia įkalnes, išlekia iš posūkių ir įveikia akmenynus greičiausiai ir efektyviausiai veikiančio ir pajėgiausio aliumininio XC dviračio greičiu ir efektyvumu. Pasirodo, kad anglies pluoštas nėra vienintelis kelias į podiumo viršūnę.

LENKTYNIŲ SVORIS

Ne paslaptis, kad XC lenktynės laimimos ir pralaimimos įkalnėse, todėl Chisel laikėsi rimtos "dietos", kad būtų sukurtas vienas lengviausių lengvojo lydinio "hardtail" rėmų. Naujausia "D'Aluisio Smartweld" technologija (DSW) ir kosminis M5 aliuminis leidžia taip greitai ir efektyviai kilti ir greitėti, kad pagalvosite, jog kažkur paslėptas variklis.

NUSTATYTAS LAIMĖTI

Pamirškite šiurkštų važiavimą, kuris anksčiau vargino aliuminį. DSW ir hidroformuotų vamzdžių formavimas leido Specialized inžinieriams sureguliuoti tam tikras rėmo vietas, kad būtų sukurtas tobulai subalansuotas važiavimas. Rėmas yra standus šonuose, kad akimirksniu perduotų galią ir pagreitėtų, tačiau vertikaliai paslankus, kad mažiau pavargtumėte nuo trasos dardėjimo. Galutinis rezultatas? Galite važiuoti sunkiau ir ilgiau.

PASIRUOŠĘ GRUMTIS

Kiekvieną sezoną XC lenktynių trasos tampa vis techniškesnės, todėl Specialized paėmė progresyvią, trasas įveikiančią geometriją, kurią pirmieji sukūrė su Epic Hardtail modeliu, ir pritaikė ją Chisel. Rezultatas - užtikrintas, veržlus ir neįtikėtinai stabilus važiavimas nuo kalno važiuojant dideliu greičiu, ir tai pasiekiama neaukojant kopimo ar vairavimo savybių. Tokio laimingo derinio nerasite jokiame kitoame aliuminio XC dviratyje.

LYDINIO ATEITIS

Kaip pasiekti, kad profesionalų lygio našumas būtų toks pigus, kad jį galėtų sau leisti daugiau vairuotojų? Štai kaip - "D'Aluisio Smartweld" technologija. Visiškai iš naujo permąstę aliuminio rėmų konstravimo būdą, Specialized gali užtikrinti tokį nedidelio svorio, tvirtumo, standumo ir lankstumo derinį, kokio dar niekada nebuvo. Smartweld - tai lydinio ateitis.

Kiti privalumai

Su Dropper-Post suderinamas

Pasinaudodami visais DSW privalumais, Specialized galėjo Chisel pritaikyti 30,9 mm ilgio balnelio iškyšą, nesukeldami papildomo svorio. Tai reiškia, kad galite naudoti ilgesnės eigos Dropper-Post ir taip dar labiau padidinti savo galimybes ir pasitikėjimą techninėmis vietovėmis.

Vidinis laidų pravedžiojimas

Pilnas vidinis laidų pravedimas apsaugo visas stabdžių linijas ir laidus, įskaitant ir dropperį, nuo nereikalingo nusidėvėjimo. Be to, išgauta gana švari "profesionalų" išvaizda.

12x148 mm galinė ašis

Čia nėra silpnų greito atlaisvinimo įtaisų. 12x148 mm galinė ašis gerokai padidina tvirtumą ir stabilumą, todėl galinė dalis yra gerokai standesnė, o tai pajusite, kai išvystysite jėgą ir leisitės žemyn.

RĖMO KOMPLEKTACIJA
Rėmas Specialized D'Aluisio Smartweld M5 Alloy, Hydroformed tubes, Progressive XC Geometry, internal cable routing, BSA BB, 12x148mm spacing, 30.9mm Dropper post compatible
Balnelio spaustukas Specialized Alloy, 34.9mm
VAIRAS / BALNELIS
Balnelio iškyša Specialized Alloy, Single Bolt, 30.9mm
PAPILDOMI DUOMENYS
Svoris 1350 g
PAGRINDINĖS SAVYBĖS
Spalva Silver


0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės