
Specialized Sirrus X 3.0 EQ fitness dviratis | Gloss Metallic White Silver
0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas:
-
Gamintojas:
Specialized
Kaina:
1400,00€
-
+
Išsaugoti
Palyginti
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Specialized Sirrus X 3.0 EQ fitness dviratis | Gloss Metallic White Silver

Specialized Sirrus X EQ hibridinis dviratis miestui ir žvyrkeliams
Specialized Sirrus X EQ – tai universalus ir praktiškas hibridinis dviratis, skirtas kasdieniam važiavimui įvairiomis dangomis. Jis sujungia komfortą, efektyvumą ir stabilų valdymą, todėl puikiai tinka tiek miesto gatvėms, tiek žvyrkeliams. Dėl pilnos komplektacijos šis modelis yra paruoštas naudoti iš karto – tiek kasdieniam commuting’ui, tiek ilgesnėms išvykoms.
Pagrindinės savybės:
- Lengvesnis ir greitesnis: dar lengvesnis nei Sirrus X 2.0, užtikrina geresnį pagreitį ir manevringumą
- A1 aliuminio šakė: sumažina svorį ir pagerina važiavimo efektyvumą
- Komfortiška geometrija: statesnė sėdėsena ir platesnės padangos suteikia daugiau stabilumo ir patogumo
- 1x11 Shimano CUES pavarų sistema: platus 11–50T diapazonas leidžia lengvai įveikti įvairų reljefą
- Hidrauliniai stabdžiai: galingas ir patikimas stabdymas bet kokiomis sąlygomis
- Platesnės padangos: užtikrina gerą sukibimą tiek asfaltu, tiek žvyrkeliais
- Pilna komplektacija: Racktime bagažinė ir DRYTECH purvasaugiai kasdieniam patogumui
- Integruotas apšvietimas: ryškios priekinė ir galinė lempos su Shimano dinamo sistema
- Efektyvus mynimas: sklandus jėgos perdavimas ir stabilus važiavimas
- Tikslus valdymas: lengvas ir užtikrintas vairavimas įvairiose trasose
| RĖMO KOMPLEKTACIJA | |
| Rėmas | Specialized A1 Premium Aluminum, Fitness Geometry, butted tubing, internal cable routing, flat-mount disc, quick-release, Plug + Play rack/fender mounts |
| Šakė | A1 Premium Aluminum, flat-mount disc, Plug + Play fender mounts, low rider rack mounts, quick-release |
| Balnelio spaustukas | Bolt-type, 31.8mm |
| PAVARŲ SISTEMA | |
| Pavarų rankenėlės | Shimano Cues SL-U6000-11R, 11-Speed, Right |
| Galinis pavarų perjungėjas | Shimano Cues RD-U6000, 11-Speed |
| Kasetė | Shimano CUES CS-LG400-11, 11-speed, 11-50t |
| Grandinė | KMC eGlide for 11-Speed CUES |
| Švaistikliai | Shimano CUES FC-U6000, alloy, 170mm, 42t |
| Centrinės ašies guoliai | Shimano Threaded BSA BB |
| STABDŽIAI | |
| Stabdžiai | Tektro, 2-piston hydraulic disc |
| RATAI / PADANGOS | |
| Ratai | 700C disc brake, double-wall alloy, 22mm depth, 21mm internal width |
| Stebulė | Rear Tire: Pathfinder Wirebead Fast Gravel 700X40C; Front Hub: Shimano Dynamo, 6-bolt disc, 100mm spacing, quick-release, 32h |
| Kameros | Standard 40mm SV 700x32-50 |
| Padangos | Pathfinder Wirebead Fast Gravel 700X40C |
| VAIRAS / BALNELIS | |
| Vairas | Alloy Mini Rise, 9-degree backsweep, 15mm rise, 31.8mm |
| Vairo iškyša | 3D-forged alloy, 31.8mm, 7-degree rise |
| Vairo rankenėles | Specialized Neutralizer, Body Geometry, locking grip |
| Balnelis | Bridge Sport, Steel rails, 155/143mm |
| Balnelio iškyša | Alloy, 12mm offset, 2-bolt clamp, 27.2mm |
| AKSESUARAI | |
| Pedalai | Specialized, platform |
| PAPILDOMI DUOMENYS | |
| Svoris | 13.2 kg (L) |
0 įvertinimai
0/5 Bendras įvertinimas
5
4
3
2
1
Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.
Panašios prekės
Paskutinės žiūrėtos prekės











