Meniu
0
Norai

Morgan Blue Rolls Pro grandinės tepalas | 125 ml

5/5 1 įvertinimai
Prekės kodas: AR00136
Gamintojas: Morgan Blue
Likutis: Turime
Morgan Blue
Kaina:
12,00€
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 5+ 1-4 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Morgan Blue Rolls Pro grandinės tepalas | 125 ml


Tepalo sudėtyje yra atrinktų priedų, skirtų sumažinti trintį ir užtikrinti sklandų pavarų perjungimą. Skirtas naudoti pavasarį ir žiemą.

NAUDOJIMAS

Naudokite Rolls Pro grandinei, pavarų perjungimo sistemai bei kitoms judančioms dalims sutepti. Rolls Pro naudojamas po to, kai dviračio grandinė bei perjungimo sistema yra nuvaloma su Chain Cleaner. Puikiai tinka naudoti varžyboms lietingu oru.


Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

1 įvertinimai

5/5 Bendras įvertinimas
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0

Jokubas G.

2023/10/07
Jokubas G. Patvirtintas pirkėjas
Atitinka prekės aprašyma

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės