Meniu
0
Norai

SRAM XX Eagle Transmission E-MTB Steps dantratis | Direct Mount | 1x12 pavarų

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: SRAM
Likutis: Turime
SRAM
Kaina:
89,00€
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

SRAM XX Eagle Transmission E-MTB Steps dantratis | Direct Mount | 1x12 pavarų


Pristatome elektrinių dviračių našumo ir dizaino viršūnę - naujausią E-MTB dantratį, kruopščiai sukurtą taip, kad būtų suderinamas su "Steps" variklių sistemomis. Šis dantratis yra el. dviračių inovacijų viršūnė, kurioje lengvos medžiagos derinamos su pažangia inžinerija, kad būtų užtikrinta aukščiausia važiavimo elektriniais kalnų dviračiais kokybė.

  • Sukurta "Steps" variklių sistemoms: Šis dantratis sukurtas būtent "Steps" variklių sistemoms integruoti, todėl padidina jūsų el. dviračio pavarų sistemos efektyvumą ir jautrumą. Mėgaukitės sklandesniu greitėjimu ir galios perdavimu įveikdami įvairias vietoves.

  • Neprilygstamas lengvumas ir patvarumas: Šis dantratis pagamintas iš plieno ir aliuminio mišinio, todėl užtikrina optimalią lengvo veikimo ir tvirto patvarumo pusiausvyrą. Tai vienas iš lengviausių ir pažangiausių el. dviračių dantračių, nustatantis naujus el. dviračių komponentų standartus.

  • Estetika atitinkanti funkcionalumą: Šis dantratis ne tik pirmauja pagal našumą, bet ir pasižymi rafinuotu dizainu, kuris padidina jūsų el. dviračio vizualinį patrauklumą. Jo rafinuota išvaizda sukurta taip, kad papildytų pažangias aukščiausio lygio el. dviračio funkcijas.

  • Suderinamumas su "Aero-Guard": Šis dantratis taip pat suderinamas su "Aero-Guard" apsauga, užtikrinančia papildomą apsaugą nuo šiukšlių ir ilgaamžiškumą. Šis suderinamumas pabrėžia įsipareigojimą kurti universalų, į dviratininką orientuotą dizainą.

Apie SRAM:

SRAM, garsėjanti pirmaujančiomis naujovėmis dviračių pasaulyje, nustato standartus, siekdama tobulumo ir novatoriškų technologijų. Šis atsidavimas akivaizdus kiekviename jų gaminamame komponente, kuris dviratininkams siūlo pažangias eksploatacines savybes ir patikimumą. SRAM ir toliau iš naujo apibrėžia važiavimo dviračiu patogumą ir efektyvumą, užtikrindama, kad kiekviena kelionė būtų geresnė nei ankstesnė, nes gaminiai sukurti taip, kad atitiktų griežtus viso pasaulio dviratininkų reikalavimus.

Padidinkite savo dviračio našumą ir ilgaamžiškumą su šiais SRAM dantračiais, skirtais dviratininkams, kurie reikalauja geriausių technologijų ir patikimumo.


Techninės savybės
BCD (diametras tarp varžtų skylių) Direct Mount
Dantukų skaičius 34T, 36T
Kategorija E-MTB
Pavaros 12
Tvirtinimas Direct Mount
Modelis XX Eagle Steps
Medžiaga Aliuminis/Plienas
Svoris (g) 36T - 185 g

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės