Meniu
0
Norai

SRAM XX Eagle Transmission E-MTB Brose dantratis | Direct Mount | 1x12 pavarų

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: SRAM
Likutis: Turime
SRAM
Kaina:
89,00€
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

SRAM XX Eagle Transmission E-MTB Brose dantratis | Direct Mount | 1x12 pavarų


Pristatome novatorišką dantratį, kruopščiai suprojektuotą taip, kad jį būtų galima sklandžiai integruoti su "Bosch" variklių sistemomis. Šis dantratis yra el. dviračių inovacijų viršūnė, nes jame sumaniai suderinta lengva konstrukcija ir neprilygstamas patvarumas. Pagamintas iš aukščiausios kokybės medžiagų, jis sujungia aliuminio lengvumą ir plieninio paviršiaus atsparumą, užtikrindamas optimalų veikimą. Dėl suderinamumo su mūsų "Aero-Guard" jis dar labiau pagerina apsaugą ir ilgaamžiškumą, todėl idealiai tinka važiuoti nelygiu paviršiumi.

  • Suderinamumas su "Bosch" variklio sistema: Suderinamumas su "Bosch" el. dviračių sistemomis.

  • Neprilygstamas dizainas ir inovacijos: Šis e. dviračio dantratis nustato naują lengvos konstrukcijos ir pažangių technologijų standartą, užtikrinantį išskirtinį našumą.

  • Aliuminio ir plieno konstrukcija: Neprilygstamas lengvo efektyvumo ir ilgalaikio patvarumo derinys.

  • Suderinama su "Aero-Guard": Suteikia papildomą apsaugą ir patvarumą sudėtingoms kelionėms.

  • Padidintas patvarumas: Sukurta taip, kad atlaikytų nelygios vietovės reikalavimus ir užtikrintų ilgesnį tarnavimo laiką.

Apie SRAM:

SRAM, garsėjanti pirmaujančiomis naujovėmis dviračių pasaulyje, nustato standartus, siekdama tobulumo ir novatoriškų technologijų. Šis atsidavimas akivaizdus kiekviename jų gaminamame komponente, kuris dviratininkams siūlo pažangias eksploatacines savybes ir patikimumą. SRAM ir toliau iš naujo apibrėžia važiavimo dviračiu patogumą ir efektyvumą, užtikrindama, kad kiekviena kelionė būtų geresnė nei ankstesnė, nes gaminiai sukurti taip, kad atitiktų griežtus viso pasaulio dviratininkų reikalavimus.

Padidinkite savo dviračio našumą ir ilgaamžiškumą su šiais SRAM dantračiais, skirtais dviratininkams, kurie reikalauja geriausių technologijų ir patikimumo.


Techninės savybės
BCD (diametras tarp varžtų skylių) Direct Mount
Dantukų skaičius 34T, 36T
Kategorija E-MTB
Pavaros 12
Tvirtinimas Direct Mount
Modelis XX Eagle Transmission E-MTB Brose
Medžiaga Aliuminis/Plienas

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės