Meniu
0
Norai

SRAM XX Eagle Transmission E-MTB FAZUA dantratis | 1x12 pavarų

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: SRAM
Likutis: Turime
SRAM
Kaina:
89,00€
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

SRAM XX Eagle Transmission E-MTB FAZUA dantratis | 1x12 pavarų


Padidinkite savo e. dviračio galią naudodami "SRAM XX Eagle Transmission" dantratį, skirtą "Fazua Ride 60" sistemoms. Šis aukštos kokybės dantratis pasižymi puikiomis eksploatacinėmis savybėmis, ilgalaikiu patvarumu ir yra stebėtinai lengvas. Pagamintas su specialiai optimizuotu tvirtinimu ir iš patvaraus plieno, jis puikiai tinka "Fazua Ride 60" e. dviračiams ir yra SRAM Transmission grupių rinkinio, sukurto tam, kad važiuotumėte geriau, dalis.

  • Sukurta "Fazua Ride 60" pavarų sistemoms: Tiesioginio montavimo suderinamumas užtikrina sklandų montavimą.

  • Optimizuotas SRAM Transmission Groupset: Pritaikyta T tipo konstrukcija, užtikrinanti nepriekaištingą veikimą.

  • Išskirtinis patvarumas: Sukurta taip, kad būtų ilgaamžis, su tvirtu plieniniu paviršiumi ir optimizuotu tvirtinimu.

  • Lengva konstrukcija: Pasiekiamas stebėtinai mažas svoris, nesumažinant tvirtumo.

  • Suderinama su 1x12 pavarų dėže: Puikiai tinka 1x12 pavarų sistemų komplektacijoms, taip padidindama jūsų "eBike" dviračio diapazoną ir galimybes.

Apie SRAM:

SRAM, garsėjanti pirmaujančiomis naujovėmis dviračių pasaulyje, nustato standartus, siekdama tobulumo ir novatoriškų technologijų. Šis atsidavimas akivaizdus kiekviename jų gaminamame komponente, kuris dviratininkams siūlo pažangias eksploatacines savybes ir patikimumą. SRAM ir toliau iš naujo apibrėžia važiavimo dviračiu patogumą ir efektyvumą, užtikrindama, kad kiekviena kelionė būtų geresnė nei ankstesnė, nes gaminiai sukurti taip, kad atitiktų griežtus viso pasaulio dviratininkų reikalavimus.

Padidinkite savo dviračio našumą ir ilgaamžiškumą su šiais SRAM dantračiais, skirtais dviratininkams, kurie reikalauja geriausių technologijų ir patikimumo.


Techninės savybės
BCD (diametras tarp varžtų skylių) Direct Mount
Dantukų skaičius 32T, 34T
Kategorija E-MTB
Pavaros 12
Tvirtinimas Direct Mount
Modelis XX Eagle Transmission E-MTB FAZUA
Medžiaga Aliuminis/Plienas

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės