Meniu
0
Norai

SRAM Eagle Transmission E-MTB Bosch dantratis / Direct Mount / 1x12 pavarų

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: SRAM
Likutis: Turime
SRAM
Kaina:
89,00€
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

SRAM Eagle Transmission E-MTB Bosch dantratis / Direct Mount / 1x12 pavarų


  • Didelio sukimo momento pritaikymas: Sukurtas taip, kad atlaikytų elektrinių dviračių reikalavimus, šis dantratis lengvai įveikia didelio sukimo momento situacijas. Jo konstrukcija optimizuota taip, kad atlaikytų intensyvų susidėvėjimą, būdingą važinėjant el. dviračiu.

  • Agresyvi T tipo dantukų konstrukcija: Agresyvaus T-Type dantukų dizaino dantratis puikiai išlaiko grandinę ir užtikrina sklandesnį ir efektyvesnį pedalų mynimą. Šis dėmesys geresniam grandinės sukibimui pagerina bendrą važiavimo patirtį, nes užtikrina pastovų galios perdavimą ir iki minimumo sumažina grandinės praslydimo trikdžius.

  • Ilgas tarnavimo laikas: Dantratis pagamintas atsižvelgiant į ilgą dėvėjimosi trukmę, todėl dviratininkai gali mėgautis daugybe kilometrų patikimo veikimo. Dėl savo ilgaamžiškumo tai yra protinga investicija elektrinių dviračių mėgėjams, kurie reikalauja geriausio funkcionalumo ir ilgaamžiškumo.

  • Eagle" technologijos suderinamumas: Dėl atgalinio suderinamumo su SRAM "Eagle" technologija šis dantratis sklandžiai integruojamas į esamas pavarų sistemas. Ši savybė suteikia dviratininkams galimybę padidinti savo el. dviračio našumą, išlaikant suderinamumą su daugeliu komponentų, užtikrinant universalią ir patogią sistemą.

  • Suderinamumas su "Aero-Guard": Šis dantratis taip pat suderinamas su "Aero-Guard" apsauga, užtikrinančia papildomą apsaugą nuo šiukšlių ir ilgaamžiškumą. Šis suderinamumas pabrėžia įsipareigojimą kurti universalų, į dviratininką orientuotą dizainą.

Apie SRAM:

SRAM, garsėjanti pirmaujančiomis naujovėmis dviračių pasaulyje, nustato standartus, siekdama tobulumo ir novatoriškų technologijų. Šis atsidavimas akivaizdus kiekviename jų gaminamame komponente, kuris dviratininkams siūlo pažangias eksploatacines savybes ir patikimumą. SRAM ir toliau iš naujo apibrėžia važiavimo dviračiu patogumą ir efektyvumą, užtikrindama, kad kiekviena kelionė būtų geresnė nei ankstesnė, nes gaminiai sukurti taip, kad atitiktų griežtus viso pasaulio dviratininkų reikalavimus.

Padidinkite savo dviračio našumą ir ilgaamžiškumą su šiais SRAM dantračiais, skirtais dviratininkams, kurie reikalauja geriausių technologijų ir patikimumo.


Techninės savybės
BCD (diametras tarp varžtų skylių) Direct Mount
Dantukų skaičius 36T, 38T
Kategorija E-MTB
Pavaros 12
Tvirtinimas Direct Mount
Modelis Eagle
Medžiaga Aliuminis

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės