Meniu
0
Norai

SRAM Eagle Transmission E-MTB dantratis | 1x12 pavarų

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: SRAM
Likutis: Turime
SRAM
Kaina:
39,00€
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

SRAM Eagle Transmission E-MTB dantratis | 1x12 pavarų


  • T-TYPE dizainas, užtikrinantis geresnį grandinės laikymą: Šis dantrati pasižymi agresyvia dantų geometrija, kuri užtikrina geresnį grandinės laikymą. Mėgaukitės sklandesniu ir efektyvesniu pedalų mynimu, būdami tikri, kad grandinė tvirtai laikysis net ir važiuojant intensyviomis sąlygomis.

  • Sukurta dėl ilgaamžiškumo: Šis dantratis specialiai optimizuotas atlaikyti iššūkius, su kuriais susiduria elektroninių dviračių mėgėjai, todėl jo dėvėjimosi trukmė yra ilgesnė. Dėmesys ilgaamžiškumui reiškia, kad dviratininkai gali tikėtis pastovaus našumo važiuodami.

  • X-SYNC 2 suderinamumas: Šis dantratis yra suderinamas su X-SYNC 2 (EAGLE technologija), todėl dviratininkams, kurie jau naudoja inovatyvius SRAM transmisijos komponentus, užtikrinamas sklandus suderinamumas.

  • Suderinamumas su "AeroGuard": Šis dantratis taip pat suderinamas su "Aero-Guard" apsauga, užtikrinančia papildomą apsaugą nuo šiukšlių ir ilgaamžiškumą. Šis suderinamumas pabrėžia įsipareigojimą kurti universalų, į dviratininką orientuotą dizainą.

Apie SRAM:

SRAM, garsėjanti pirmaujančiomis naujovėmis dviračių pasaulyje, nustato standartus, siekdama tobulumo ir novatoriškų technologijų. Šis atsidavimas akivaizdus kiekviename jų gaminamame komponente, kuris dviratininkams siūlo pažangias eksploatacines savybes ir patikimumą. SRAM ir toliau iš naujo apibrėžia važiavimo dviračiu patogumą ir efektyvumą, užtikrindama, kad kiekviena kelionė būtų geresnė nei ankstesnė, nes gaminiai sukurti taip, kad atitiktų griežtus viso pasaulio dviratininkų reikalavimus.

Padidinkite savo dviračio našumą ir ilgaamžiškumą su šiais SRAM dantračiais, skirtais dviratininkams, kurie reikalauja geriausių technologijų ir patikimumo.


Techninės savybės
BCD (diametras tarp varžtų skylių) 104 mm
Dantukų skaičius 34T, 36T, 38T
Kategorija E-MTB
Pavaros 12
Tvirtinimas 4 varžtų
Modelis Eagle
Medžiaga Plienas

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės