Meniu
0
Norai

SRAM Red XG-1290 kasetė | Rainbow | 12 pavarų

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: SRAM
Likutis: Turime
SRAM
Kaina:
505,00€
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

SRAM Red XG-1290 kasetė | Rainbow | 12 pavarų


image1

SRAM RED AXS Kasetės: Platus diapazonas ir glaudžios pavaros

Patirkite geriausius abiejų pasaulių privalumus su lengviausia ir patvariausia SRAM kasete. SRAM RED AXS kasetės siūlo revoliucinį pavarų pasirinkimo diapazoną, užtikrinantį sklandų ir greitą perjungimą bet kokiam važiavimo stiliui. Keturi skirtingi variantai, įskaitant naujas 10-30T ir 10-36T RED kasetes, šios kasetės sukurtos taip, kad atitiktų tiek kelių lenktynių, tiek bekelės komplektacijų reikalavimus.

Pagrindinės savybės:

  • Sklandus ir greitas perjungimas: Sukurtos optimaliam veikimui su saugiomis perjungimo rampos, specialiai pritaikytos elektroniniam perjungimui.
  • Laipsniškas pavarų perjungimas: 10-28T, 10-30T ir 10-33T kasetėse yra mažiausiai penki vieno dantuko šuoliai, užtikrinantys tikslų pavarų perjungimą ir platų diapazoną.
  • Platesnis pavarų diapazonas: 10 dantukų pradžia suteikia platesnį pavarų diapazoną, puikiai tinkantį įvairioms važiavimo sąlygoms.
  • Naujos RED parinktys: Pirmą kartą RED asortimente atsiranda 10-30T ir 10-36T kasetės, kurios išplečia pavarų pasirinkimo galimybes.
  • XDR dviratininko korpuso suderinamumas: Sukurta taip, kad lengvai veiktų su XDR dviratininko korpusu ir būtų lengvai integruojama.
  • Vientisa apdirbta konstrukcija: X-DOME konstrukcija yra apdirbta iš vieno plieno gabalo, užtikrinant lengvą patvarumą.
  • Kasetės parinktys: 10-28T, 10-30T, 10-33T ir 10-36T, kad būtų galima lanksčiai pritaikyti tiek stačioms įkalnėms, tiek greitiems sprintams.

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės