Meniu
0
Norai
SRAM Hammerhead Karoo 3 dviračio kompiuteris SRAM Hammerhead Karoo 3 dviračio kompiuteris SRAM Hammerhead Karoo 3 dviračio kompiuteris SRAM Hammerhead Karoo 3 dviračio kompiuteris SRAM Hammerhead Karoo 3 dviračio kompiuteris SRAM Hammerhead Karoo 3 dviračio kompiuteris
+3

SRAM Hammerhead Karoo 3 dviračio kompiuteris

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: 003018396001
Gamintojas: Hammerhead
Hammerhead
Kaina:
499,00€
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 0 -
Tiekėjo sandėlys 5+ 5-10 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

SRAM Hammerhead Karoo 3 dviračio kompiuteris


image1

Optimizuokite savo važiavimą su duomenimis, paverstais įspūdingomis vizualizacijomis

Hammerhead verčia važiavimo duomenis į gražias vizualizacijas, skirtas realaus laiko optimizavimui.

image2

Matykite kelią su aukščiausios klasės navigacija

Dviračių specifinė navigacija, sukurta tam, kad niekada nepraleistumėte posūkio. Tačiau su momentiniu ir automatiniu perskaičiavimu, Hammerhead jus užtikrins, jei vis dėlto nuklysite.

image3

Matykite tai, kas svarbiausia su visiškai pritaikoma vartotojo sąsaja

Pasirinkite duomenis, kuriuos norite matyti, ir kaip norite juos matyti. Profiliais pagrįsti nustatymai leidžia lengviau ir galingiau pereiti tarp važiavimo stilių ir paviršių.

image4

Lengvai pasiekite viską su mūsų Hammerhead prietaisų skydeliu

Lengvai pasiekite ir tvarkykite visus savo duomenis, kad galėtumėte peržiūrėti važiavimo našumą, kurti ir organizuoti maršrutus, vertinti būsimas treniruotes, koreguoti savo treniruočių zonas ir dar daugiau su Hammerhead kompiuteriu.


image5

Pasiekite savo tikslus su pritaikomais treniruočių planais ir patvariu treniruočių gidu

Dabar lengviau nei bet kada laikytis savo treniruočių plano ir pasiekti savo tikslus su intuityvia parama struktūrizuotoms treniruotėms, įskaitant automatinį sinchronizavimą su TrainingPeaks ir TrainerRoad.

image6

Užkariaukite kalnus su CLIMBER

CLIMBER automatiškai aptinka artėjančius pakilimus – net jei nesate suplanuotame maršrute ir suteikia detalią sukilimų informaciją, kad galėtumėte strategiškai planuoti savo pakilimą.

image7

Kurkitės savo maršrutą su maršruto kūrimu ir svarbiausiais taškais

Lengvai kurkite savo maršrutą ant pageidaujamo paviršiaus su Hammerhead kompiuteriu. Pridėkite pasirinktinius svarbiausius taškus ir atsisiųskite jį naudoti kituose įrenginiuose.

image8

Žinokite savo diapazoną

Karoo siūlo išsamius baterijos įspėjimus visiems jūsų prijungtiems komponentams, su pilna ANT+ ir Bluetooth palaikymu, įskaitant E-dviračius.


image9

Laikykite akis ant kelio su garsiniais pranešimais

Pypsėjimo įspėjimai praneša apie posūkius, artėjantį eismą, treniruočių etapus, žemą bateriją ir išmaniojo telefono pranešimus.

image10

Išlaikykite pažangiausias technologijas su dažnais programinės įrangos atnaujinimais

Hammerhead teikia pačią lankščiausią programinę įrangą rinkoje, su nuolatiniais patobulinimais. Naujos funkcijos ir patobulinimai išlaiko jūsų važiavimo patirtį pažangiausiame lygyje.

image11

Įkelkite ir sinchronizuokite be pastangų su Hammerhead pagalbine programa

Hammerhead programa Android ir iOS įrenginiams suteikia lankstumą įkelti ir sinchronizuoti maršrutus ir treniruotes, iškart naršyti iki žymų ir lengvai valdyti savo Karoo, nereikia Wi-Fi.

image12

AXS

Pasiekite pilną SRAM patirtį su Karoo greitu ir lengvu vieno prisijungimo būdu, automatiniu jutiklių poravimu, pažangiu baterijos valdymu ir intuityviausiu valdiklio programavimu rinkoje.


image-a

Specifikacijos:

 • Aukštos raiškos jutiklinis ekranas: Išmaniojo telefono kokybės Corning Gorilla Glass jutiklinis ekranas, kuris ignoruoja lietaus lašus ir purvą.

 • Reaguojantys mygtukai: Pilnai valdykite Karoo su reaguojančiais fiziniais mygtukais, puikiai tinkančiais dėvint pirštines.

 • Atsparumas oro sąlygoms: Atsparus vandeniui, dulkėms ir purvui dizainas užtikrina patikimą veikimą bet kokiomis oro sąlygomis.

 • Supaprastinta tvirtinimo sistema: Tvirta, saugi ir pritaikoma Hammerhead tvirtinimo sistema.

 • Žemo profilio tvirtinimas: Aerodinamiškas ir reguliuojamas tvirtinimas su dideliu kontaktiniu paviršiumi, mažinančiu pasipriešinimą.

 • Geriausia klasėje maršrutizacija: Pažangus maršrutizavimas ir vizualizacijos, rodančios tai, kas svarbiausia.

 • Lengvas pritaikymas: Pažangios funkcijos be sudėtingumo, lengva naudoti ir pritaikyti.

 • Suderinamumas: Sklandi integracija su mėgstamais įrenginiais ir programėlėmis, kad būtų užtikrinta geriausia važiavimo patirtis.


image-b

Dėžutėje:

 • Hammerhead Karoo dviračio kompiuteris
 • 31,8 mm Hammerhead tvirtinimo sistema
 • USB-C į USB-C įkrovimo laidas
 • Ketvirčio posūkio adapteris
 • Saugos dirželis
 • Greito starto vadovas

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės