Meniu
0
Norai

SRAM Red 1 Aero švaistikliai | 50T | 1x12 pavarų

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: SRAM
Likutis: Turime
SRAM
Kaina:
785,00€
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

SRAM Red 1 Aero švaistikliai | 50T | 1x12 pavarų


image1

SRAM Red 1 Aero švaistikliai: Aukščiausio lygio lengvas našumas.

Pagerinkite savo važiavimą su lengviausiais ir standžiausiais SRAM anglies pluošto švaistikliais, kurie dabar dar lengvesni dėl pažangaus tuščiavidurio anglies pluošto švaistiklio technologijos. Šie švaistikliai sukurti optimaliam veikimui, turi 1x dantratį, užtikrinantį aerodinaminį efektyvumą, ir yra įvairių ilgių, kad atitiktų jūsų važiavimo stilių.

Pagrindinės savybės:

  • Vieno dantračio sistema: Tai supaprastina funkcijas ir sumažina svorį, kad važiavimas būtų efektyvesnis.
  • Aerodinamiški dantračiai: Tiesiogiai montuojami aerodinaminiai dantračiai pagerina aerodinamiką ir sumažina oro pasipriešinimą.
  • X-SYNC technologija: Plačių ir siaurų dantukų dantračių technologija užtikrina maksimalų grandinės valdymą, kad važiavimas būtų sklandus ir patikimas.
  • Itin lengvi anglies pluošto švaistikliai: Tuščiaviduriai anglies pluošto švaistikliai yra 29 g lengvesni nei ankstesnės kartos, todėl pasižymi išskirtiniu tvirtumu ir mažesniu svoriu.
  • Patvarus DUB miniklio velenas: Padidina patvarumą ir supaprastina priežiūrą, todėl yra ilgaamžis.
  • Atnaujinamas galios matuoklis: Lengvai atnaujinkite galios matuoklį, kad galėtumėte stebėti ir optimizuoti savo našumą.
  • Kelių ilgių parinktys: 160, 165, 167,5, 170, 172,5 ir 175 mm ilgio, kad atitiktų įvairius dviratininkų pageidavimus ir dviračio pritaikymą.

Techninės savybės
BCD (diametras tarp varžtų skylių) Direct Mount (DM)
Dantračio dydis 50T
Pavaros 12
Suderinamumas All SRAM Road DUB BBs
Medžiaga Aliuminis / Anglies pluoštas

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės