Meniu
0
Norai

Specialized Porto Cargo apsauginiai turėklai

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: 98923-5911
Gamintojas: Specialized
Likutis: Turime
Specialized
Kaina:
229,00€
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 0 -
Tiekėjo sandėlys 5+ 10-20 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Specialized Porto Cargo apsauginiai turėklai


"Porto" saugos turėklai: Komfortas ir universalumas kartu

"Porto" apsauginiai turėklai yra unikalus priedas prie ilgo galinio el. dviračio, užtikrinantis ir saugumą, ir universalumą. Šie turėklai, pagaminti iš aliuminio ir padengti minkštu putplasčiu, suteikia keleiviams patogumo ir saugumo, todėl puikiai tinka važinėti su šeima. Jie tarnauja kaip tvirtas karkasas, skirtas vežti "Eurocrate", taip padidinant dviračio naudingumą. Šie turėklai specialiai sukurti su MIK suderinamam "Porto" galiniam bagažinės laikikliui, todėl puikiai ir tvirtai laikosi.

  • Lanksčios sėdėjimo ir saugojimo galimybės: Galima įrengti iki 2 vaikiškų kėdučių, 2 keleivių sėdynių arba po vieną iš jų, todėl ją galima pritaikyti įvairiems keleivių poreikiams. Taip pat telpa standartinė "Eurocrate" dėžė (600 x 400 mm) įrangai vežti.
  • Papildomos tvirtinimo funkcijos: Galinėje dalyje yra 2 butelių laikikliai, kuriuos galima naudoti butelių laikikliams arba užraktams, taip padidinant jos funkcionalumą.
  • Sukurta "Porto" galinei bagažinei: pritaikyta specialiai "Porto" galinei bagažinei, užtikrinant suderinamumą ir lengvą montavimą.
  • Tvirta konstrukcija ir patogus dizainas: Pagaminti iš aliuminio su poliuretano putų paminkštinimu, kad būtų patvarūs ir patogūs. 764 mm ilgio, 276 mm aukščio ir 450 mm pločio bagažinės ilgis, todėl joje pakankamai vietos keleiviams ar kroviniams.
  • Lengvas, bet patvarus: Visas įrenginys sveria 2020 g, todėl lengvas dizainas suderintas su konstrukcijos patvarumu.
  • Didesnis universalumas: Suderinamas su papildomais priedais, tokiais kaip šoniniai krepšiai, "Coolcave Panniers", "Tailwind" ir vaikiška sėdynė. Galima derinti su keleivio sėdyne, kojų platformomis arba pėdų atramomis, kad keleiviams būtų patogu.

Image-1
image-2
image-3

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės