Meniu
0
Norai

Specialized Porto Cargo keleivio sėdynė

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: 98923-5902
Gamintojas: Specialized
Likutis: Teirautis
Specialized
Kaina:
49,00€
Atsiprašome, bet šiuo metu šios prekės neturime. Dėl tikslesnio pristatymo termino prašome teirautis telefonu arba el. paštu.
-
+
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Specialized Porto Cargo keleivio sėdynė


Patogi ir saugi "Porto" keleivio sėdynė

"Porto" keleivio sėdynė sukurta taip, kad keleiviams būtų kuo patogiau ir stabiliau. Ši sėdynė pagaminta iš didelio tankio putų ir turi vandeniui atsparų užvalkalą, todėl užtikrina patogią ir sausą kelionę, kad ir koks būtų oras. Jos konstrukcija skirta ne tik patogumui, bet ir saugiam bei stabiliam sėdėjimui kelionės metu.

  • Didelio tankio putos, užtikrinančios komfortą: Sėdynė pagaminta iš didelio tankio poliuretano putų, kurios užtikrina ir patogumą, ir patvarumą.
  • Lengvas ir saugus montavimas: Specialiai "Porto" dviračių laikikliui sukurtą sėdynę galima lengvai sumontuoti naudojant aukščiausios kokybės dirželius, kurie užtikrina saugų tvirtinimą.
  • Stabili ir saugi: Įrengtos guminės kojelės, kuriomis sėdynė užfiksuojama ant bagažinės, todėl sėdynė išlieka stabili visos kelionės metu.
  • Pritaikyta kelioms sėdynėms: Ant "Porto" galinės bagažinės gali tilpti iki dviejų tokių sėdynių, todėl ji idealiai tinka vežti kelis keleivius.
  • Praktiški matmenys: Sėdynės ilgis - 250 mm, plotis - 150 mm, o aukštis - 50 mm, todėl ji suteikia pakankamai vietos patogiai sėdėti.
  • Elegantiškas dizainas: Sėdynė yra juodos spalvos, todėl puikiai dera prie "Porto" dviračio estetikos.
  • Lengva, bet patvari: Sveria vos 300 g, todėl dviratis sveria minimaliai.
  • Universalus suderinamumas: Ši keleivio sėdynė yra suderinama su atraminėmis kojelėmis, šoniniais krepšiais, pėdų platformomis, apsauginiais turėklais, "Tailwind" ir "Coolcave" daiktadėžėmis.

Image-1
image-2
image-3

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės