Meniu
0
Norai

SRAM Red 2x dantratis | DM | 2x12 pavarų

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: SRAM
SRAM
Kaina:
335,00€
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

SRAM Red 2x dantratis | DM | 2x12 pavarų


image1

SRAM vientisas dantratis: Neprilygstamas našumas ir ilgaamžiškumas

Atraskite technologijų viršūnę su lengviausiu, standžiausiu ir patvariausiu SRAM dantračiu. Ši vientisa konstrukcija, sukurta siekiant tikslumo ir efektyvumo, užtikrina, kad kiekviena jūsų pastangos dalis būtų veiksmingai perduodama, todėl perjungimas yra greitesnis, sklandesnis ir saugesnis. 13 dantukų skirtumas visuose dantračių porose garantuoja tikslų ir nuoseklų perjungimą, sumažindamas pokyčius tarp pavarų. Šis dantračių komplektas sukurtas naudojant pažangias technologijas, todėl jis tarnaus ilgai.

Pagrindinės savybės:

  • Aiškus ir tikslus perjungimas: Tikslus ir patikimas priekinių pavarų perjungimas, kad važiavimas būtų sklandus.
  • Vientisa konstrukcija: Užtikrinamas greitesnis, sklandesnis ir saugesnis pavarų perjungimas, nes užtikrinamas maksimalus struktūrinis vientisumas.
  • X diapazono pavarų technologija: Siūlomas platesnis diapazonas ir sklandesnis pavarų perjungimas, todėl visada važiuojate optimalia pavara.
  • Dantračių deriniai: Galimi 46/33T, 48/35T, 50/37T, 52/39T, 54/41T ir 56/43T deriniai, tinkantys įvairiems važiavimo stiliams ir poreikiams.

Techninės savybės
BCD (diametras tarp varžtų skylių) Direct Mount
Dantukų skaičius 33-46T, 35-48T, 37-50T
Kategorija Plentas
Pavaros 12
Tvirtinimas 8 varžtų
Medžiaga Aliuminis

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės