Meniu
0
Norai

SRAM X-Sync Road dantratis | 107 BCD | 1x12 pavarų

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: SRAM
SRAM
Kaina:
89,00€
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

SRAM X-Sync Road dantratis | 107 BCD | 1x12 pavarų


  • SRAM X-SYNC™ dantračio technologija: Patirkite neprilygstamą grandinės valdymą su novatoriška SRAM X-SYNC™ plataus dantuko ir siauro dantuko konstrukcija. Ši technologija užtikrina optimalų veikimą, nes saugiai laiko grandinę, sumažindama grandinės išsibalansavimo tikimybę bet kokiomis važiavimo sąlygomis.

  • Lazeriu išraižytas patvarumas: Lazeriu išraižyta dantračių apdaila, kuri gerokai padidina jų ilgaamžiškumą. Šis procesas užtikrina, kad grandininiai žiedai atlaikytų gamtos veiksnius ir intensyvų naudojimą, laikui bėgant išlaikydami savo vientisumą ir išvaizdą.

  • X-Range pavarų technologija: X-Range™ pavarų technologija, suteikianti platesnį pavarų diapazoną ir sklandesnį pavarų perjungimą. Ši technologija užtikrina, kad visada turėsite tobulą pavarą, todėl įkalnės bus lengvesnės, o nusileidimai - labiau kontroliuojami, o tai pagerins bendrą važiavimo patirtį.

  • Patobulinta aerodinamika: Sukurti atsižvelgiant į laiko važiavimų ir triatlono rezultatus, šie dantračiai pasižymi geresne aerodinamika. Elegantiškas dizainas sumažina oro pasipriešinimą, todėl varžybų metu galima pasiekti didesnį greitį ir pagerinti efektyvumą.

Apie SRAM:

SRAM, garsėjanti pirmaujančiomis naujovėmis dviračių pasaulyje, nustato standartus, siekdama tobulumo ir novatoriškų technologijų. Šis atsidavimas akivaizdus kiekviename jų gaminamame komponente, kuris dviratininkams siūlo pažangias eksploatacines savybes ir patikimumą. SRAM ir toliau iš naujo apibrėžia važiavimo dviračiu patogumą ir efektyvumą, užtikrindama, kad kiekviena kelionė būtų geresnė nei ankstesnė, nes gaminiai sukurti taip, kad atitiktų griežtus viso pasaulio dviratininkų reikalavimus.

Padidinkite savo dviračio našumą ir ilgaamžiškumą su šiais SRAM dantračiais, skirtais dviratininkams, kurie reikalauja geriausių technologijų ir patikimumo.


Techninės savybės
BCD (diametras tarp varžtų skylių) 107 mm
Dantukų skaičius 36T, 38T, 40T, 42T, 44T, 46T
Kategorija Plento
Pavaros 12
Tvirtinimas 4 varžtų
Modelis X-Sync Road
Medžiaga Aliuminis
Svoris 36T - 94g, 38T - 126g, 40T - 125g, 42T - 129g, 44T - 135g, 46T - 125g

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės