Meniu
0
Norai

SRAM Force 1/Rival 1/CX 1 X-Sync dantratis | 110 BCD | 1x11 pavarų

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: SRAM
SRAM
Kaina:
74,00€
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

SRAM Force 1/Rival 1/CX 1 X-Sync dantratis | 110 BCD | 1x11 pavarų


  • "X-SYNC™" aukštas, kvadratinio dantuko dizainas: X-SYNC™ aukštas, kvadratinis dantukų dizainas, skirtas neprilygstamai valdyti grandinę. Ši išskirtinė konfigūracija užtikrina, kad grandinė liktų tiksliai ten, kur reikia, net ir sudėtingiausiomis sąlygomis.

  • Sukurtas purvui valdyti: Dėl strateginių įdubų, skirtų purvui valyti, lengvai įveiksite purvinas trasas. Šios įdubos užtikrina, kad jūsų transmisija būtų švari, užtikrina optimalų veikimą ir mažesnį nusidėvėjimą net ir purviniausiomis sąlygomis.

  • Pagrindinis SRAM 1x™ pavaros elementas: Šis dantratis yra esminis SRAM 1x™ pavarų sistemos elementas, padedantis sukurti lengvesnę, paprastesnę ir efektyvesnę sistemą. Pasinaudokite naujovėmis, kurios papildo visą SRAM 1x™ pavaros sistemą, siūlydamos supaprastintą patirtį be kompromisų.

Apie SRAM:

SRAM, garsėjanti pirmaujančiomis naujovėmis dviračių pasaulyje, nustato standartus, siekdama tobulumo ir novatoriškų technologijų. Šis atsidavimas akivaizdus kiekviename jų gaminamame komponente, kuris dviratininkams siūlo pažangias eksploatacines savybes ir patikimumą. SRAM ir toliau iš naujo apibrėžia važiavimo dviračiu patogumą ir efektyvumą, užtikrindama, kad kiekviena kelionė būtų geresnė nei ankstesnė, nes gaminiai sukurti taip, kad atitiktų griežtus viso pasaulio dviratininkų reikalavimus.

Padidinkite savo dviračio našumą ir ilgaamžiškumą su šiais SRAM dantračiais, skirtais dviratininkams, kurie reikalauja geriausių technologijų ir patikimumo.


Techninės savybės
BCD (diametras tarp varžtų skylių) 110 mm
Dantukų skaičius 38T, 40T, 42T, 44T, 46T, 48T, 50T
Kategorija Plento
Pavaros 11
Tvirtinimas 5 varžtų
Modelis Force 1/Rival 1/CX 1
Medžiaga Aliuminis

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės