Meniu
0
Norai

SRAM Red X-SYNC Road Aero dantratis | DM | 1x12 pavarų

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: SRAM
Likutis: Turime
SRAM
Kaina:
269,00€
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

SRAM Red X-SYNC Road Aero dantratis | DM | 1x12 pavarų


image1

SRAM X-SYNC dantratis: Tikslumas ir našumas kiekvienam važiavimui

Su SRAM X-SYNC dantračiu, sukurtu taip, kad užtikrintų puikų grandinės valdymą ir efektyvumą, pagerinsite važiavimo dviračiu patirtį. Šis dantratis puikiai tinka važiavimams laikui ir triatlono varžyboms, jame suderintos pažangios technologijos, užtikrinančios optimalų veikimą.

Pagrindinės savybės:

  • X-SYNC dantračio technologija: Plačių ir siaurų dantukų konstrukcija užtikrina maksimalią grandinės kontrolę, sumažina grandinės kritimo riziką ir užtikrina sklandų veikimą.
  • Patvari apdaila: Lazeriu raižyta dantračio apdaila pagerina patvarumą, todėl jis ilgai veikia net sudėtingomis sąlygomis.
  • Patobulinta aerodinamika: Specialiai sukurta taip, kad pagerintų aerodinamiką, todėl idealiai tinka važiuoti laiko bandymuose ir triatlonuose, kur svarbi kiekviena sekundė.

Techninės savybės
BCD (diametras tarp varžtų skylių) Direct Mount
Dantukų skaičius 48T, 50T
Kategorija Plentas, TT
Pavaros 12
Tvirtinimas 8 varžtų
Medžiaga Aliuminis

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės