Meniu
0
Norai

SRAM Force AXS dantratis | 107 BCD | 2x12 pavarų

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: SRAM
Likutis: Turime
SRAM
Kaina:
32,00€
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

SRAM Force AXS dantratis | 107 BCD | 2x12 pavarų


  • Patobulinti dantukų profiliai, mažinantys nusidėvėjimą: Sukurti siekiant ilgaamžiškumo, šie dantračiai turi naujus dantukų profilius, kurie gerokai sumažina nusidėvėjimą ir užtikrina patikimą veikimą daugelio važiavimų metu.

  • Tvirta apdaila: Dėl patobulintos, tvirtesnės apdailos šie dantračiai yra sukurti taip, kad būtų atsparūs skirtingoms oro sąlygoms ir nusidėvėjimui, išlaikydami savo kokybę ir išvaizdą po kiekvieno važiavimo.

  • X-Range pavarų technologija: Neprilygstamas pavarų diapazonas ir sklandesnis perjungimas. X-Range technologija užtikrina tikslų pavarų pasirinkimą bet kokiu atveju, todėl tinkama pavara yra visada pasiekiama, kad galėtumėte važiuoti sklandžiai ir efektyviai.

Apie SRAM:

SRAM, garsėjanti pirmaujančiomis naujovėmis dviračių pasaulyje, nustato standartus, siekdama tobulumo ir novatoriškų technologijų. Šis atsidavimas akivaizdus kiekviename jų gaminamame komponente, kuris dviratininkams siūlo pažangias eksploatacines savybes ir patikimumą. SRAM ir toliau iš naujo apibrėžia važiavimo dviračiu patogumą ir efektyvumą, užtikrindama, kad kiekviena kelionė būtų geresnė nei ankstesnė, nes gaminiai sukurti taip, kad atitiktų griežtus viso pasaulio dviratininkų reikalavimus.

Padidinkite savo dviračio našumą ir ilgaamžiškumą su šiais SRAM dantračiais, skirtais dviratininkams, kurie reikalauja geriausių technologijų ir patikimumo.


Techninės savybės
BCD (diametras tarp varžtų skylių) 107 mm
Dantukų skaičius 33T, 35T, 46T, 48T
Kategorija Plento
Pavaros 12
Tvirtinimas 4 varžtų
Modelis Force
Medžiaga Aliuminis

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės