Meniu
0
Norai

SRAM X-Sync 2 Eagle Bosch dantratis | 1x12 pavarų | 38T

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: SRAM
Likutis: Turime
SRAM
Kaina:
16,00€
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 0 -
Tiekėjo sandėlys 2 5-12 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

SRAM X-Sync 2 Eagle Bosch dantratis | 1x12 pavarų | 38T


  • Optimizuota "Bosch Gen 4" varikliams: Šis dantratis specialiai sukurtas "Bosch Gen 4" variklių sistemoms papildyti ir pagerinti jų veikimą, todėl užtikrina sklandžią integraciją ir optimizuotą veikimą tiek E-MTB, tiek E-Road sistemose.

  • "X-SYNC™" aukštas, kvadratinių dantukų dizainas: X-SYNC™ dantračio naujoviškas aukštas, kvadratinis dantukų profilis maksimaliai padidina grandinės sukibimą ir užtikrina neprilygstamą valdymą bei stabilumą bet kokioje vietovėje. Ši konstrukcija užtikrina, kad grandinė tvirtai laikytųsi, net ir esant dideliam sukimo momentui važiuojant el. dviračiu.

  • Pažangus grandinės valdymas: Dėl aštraus, siauro danties profilio ir užapvalintų nuožulnių briaunų SRAM 1x™ dantratis meistriškai valdo išlinkusią grandinę. Ši preciziška inžinerija leidžia sklandžiau perjungti pavaras ir pagerina pedalų paspaudimo pojūtį, užtikrindama efektyvumą ir patikimumą kiekvieno važiavimo metu.

Apie SRAM:

SRAM, garsėjanti pirmaujančiomis naujovėmis dviračių pasaulyje, nustato standartus, siekdama tobulumo ir novatoriškų technologijų. Šis atsidavimas akivaizdus kiekviename jų gaminamame komponente, kuris dviratininkams siūlo pažangias eksploatacines savybes ir patikimumą. SRAM ir toliau iš naujo apibrėžia važiavimo dviračiu patogumą ir efektyvumą, užtikrindama, kad kiekviena kelionė būtų geresnė nei ankstesnė, nes gaminiai sukurti taip, kad atitiktų griežtus viso pasaulio dviratininkų reikalavimus.

Padidinkite savo dviračio našumą ir ilgaamžiškumą su šiais SRAM dantračiais, skirtais dviratininkams, kurie reikalauja geriausių technologijų ir patikimumo.


Techninės savybės
BCD (diametras tarp varžtų skylių) Direct Mount
Dantukų skaičius 38T
Kategorija E-MTB
Pavaros 12
Tvirtinimas Direct Mount
Modelis X-Sync 2 Eagle Bosch
Medžiaga Plienas

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės