Meniu
0
Norai

SRAM X-Sync 2 X01/XX1 Eagle dantratis | 0mm Offset | 104 BCD | 1x12 pavarų

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: SRAM
Likutis: Turime
SRAM
Kaina:
62,00€
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

SRAM X-Sync 2 X01/XX1 Eagle dantratis | 0mm Offset | 104 BCD | 1x12 pavarų


  • Patobulintas grandinės laikymas: X-SYNC™ 2 dantratis pasižymi pažangia dantukų konstrukcija, kuri žymiai pagerina grandinės laikymą. Ši naujovė užtikrina sklandesnį ir efektyvesnį pedalų mynimo pojūtį, todėl dviratininkai gali sutelkti dėmesį į važiavimą ir nesijaudinti dėl grandinės praslydimo.

  • Ilgesnis susidėvėjimo laikas: X-SYNC™ 2" konstrukcija užtikrina ilgaamžiškumą, todėl sumažina trintį ir neleidžia kauptis purvui, smėliui ir nešvarumams. Tai ne tik prailgina dantračio nusidėvėjimo laiką, bet ir užtikrina optimalų veikimą bet kokiomis važiavimo sąlygomis.

  • Mažesnė trintis ir triukšmas: Unikali X-SYNC™ 2 dantračio konstrukcija ne tik prailgina grandinės laikymąsi ir nusidėvėjimo trukmę, bet ir sumažina trintį bei triukšmą. Dėl to važiuojama tyliau ir sklandžiau, o tai pagerina bendrą važiavimo dviračiu patirtį.

  • Optimizuota "Eagle" grandinėms ir pavarų sistemoms: Šis dantratis sukurtas specialiai suderinamumui su "Eagle" grandinėmis ir pavarų sistemomis, todėl užtikrina nepriekaištingą veikimą visoje SRAM "Eagle" sistemoje. Jis sukurtas taip, kad papildytų "Eagle" komponentų tikslumą ir patikimumą, užtikrindamas vientisą ir puikią važiavimo patirtį.

Apie SRAM:

SRAM, garsėjanti pirmaujančiomis naujovėmis dviračių pasaulyje, nustato standartus, siekdama tobulumo ir novatoriškų technologijų. Šis atsidavimas akivaizdus kiekviename jų gaminamame komponente, kuris dviratininkams siūlo pažangias eksploatacines savybes ir patikimumą. SRAM ir toliau iš naujo apibrėžia važiavimo dviračiu patogumą ir efektyvumą, užtikrindama, kad kiekviena kelionė būtų geresnė nei ankstesnė, nes gaminiai sukurti taip, kad atitiktų griežtus viso pasaulio dviratininkų reikalavimus.

Padidinkite savo dviračio našumą ir ilgaamžiškumą su šiais SRAM dantračiais, skirtais dviratininkams, kurie reikalauja geriausių technologijų ir patikimumo.


Techninės savybės
BCD (diametras tarp varžtų skylių) 104 mm
Dantukų skaičius 32T, 34T, 36T, 38T
Kategorija MTB
Pavaros 12
Tvirtinimas 4 varžtų
Modelis X-Sync 2 X01/XX1 Eagle
Medžiaga Aliuminis

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės