Meniu
0
Norai

Sram Red Flattop grandinė / 12 pavarų

0/5 2 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: SRAM
Likutis: Turime
SRAM
Kaina:
67,00€
Sram Red Flattop grandinė / 12 pavarų Sram Red Flattop grandinė / 12 pavarų / Rainbow
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Sram Red Flattop grandinė / 12 pavarų


Visiškai nauja SRAM RED grandinė buvo iš naujo sukurta nuo pagrindų. Unikali grandinės sąsajų forma leidžia grandinei būti siauresnei ir lengvesnei, tuo pačiu didinant stiprumą ir suteikiant daugiau vietos tarp grandinės išorinių plokštelių ir dantukų abiejose pusėse. Rezultatas: tylesnė grandinė su greitesniais, tikslesniais pavarų perjungimais.

Technologijos

Deep Range™ - naujoji „Deep Range“ technologija ne tik suteikia platesnį pavarų diapazoną, bet ir daro šį diapazoną geresnį. Ji turi „gylį“: sklandesnę, naudingesnę pavarų seką. Intelektualios perjungimo nuostatos, kurias įgalina „AXS™“, suteikia 1 pav. variklio paprastumą 2 pav. sistemoje. Taigi, jūs visada turite tinkamą pavarą, ir ji nekliudo jūsų kelionei. Važiuokite greičiau, efektyviau ir patogiau su „Deep Range“ technologija.

Flattop™ Norėdama pasiūlyti „Deep Range“ technologiją, „Sram“ turėjo sukurti siauresnę grandinę. Unikali „Flattop“ technologijos jungties forma ne tik leido sukurti šią siauresnę grandinę, bet ir užtikrino tylesnį veikimą, didesnį stiprumą ir ilgaamžiškumą.

Powerlock® - „Sram“ grandinės inžinieriai sukūrė „PowerLock®“ kaip įrankio nereikalaujantį, patikimą ir nuoseklų būdą sujungti grandines. 

HollowPin™ „Sram“ naudoja „HollowPin™“ konstrukciją visose aukščiausios klasės „Sram“ grandinėse. „HollowPin™“ suteikia plokštelių laikymo stiprumą, efektyvumą perjungiant pavaras priekyje ir gale, ir pasiekia žemo svorio standartus, kurių neįmanoma pasiekti naudojant grandines su pilnais nareliais.


Techninės savybės
Kategorija Plento
Narelių skaičius 114, 120
Pavaros 12
Sujungimo tipas Greitoji jungtis - PowerLock D1
Svoris (g) 108 narelių: 236 g

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

2 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Zilvinas M.

2022/07/28
Zilvinas M. Patvirtintas pirkėjas
Dekui. Viskas ok.
Zilvinas M.

2022/07/28
Zilvinas M. Patvirtintas pirkėjas
Dekui. Viskas ok.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės