Meniu
0
Norai

SRAM Apex Flattop grandinė / 12 pavarų

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: SRAM
Likutis: Turime
SRAM
Kaina:
26,00€
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

SRAM Apex Flattop grandinė / 12 pavarų


Flattop technologija yra daug daugiau nei išskirtinė išvaizda. Ji leidžia 12-pavarų grandinei būti lengvesnei, stipresnei ir ilgaamžeiškesnei nei ankstesnės grandinės. Apex grandinė naudoja tą pačią konstrukciją kaip Rival ir Force grandinės, pridėdama elegantišką poliruotą pilką atspalvį.

Savybės:

  • 12 pavarų
  • Flattop technologija, leidžianti siauresnei grandinei funkcionuoti tyliau ir didinanti jos stiprumą bei patvarumą.
  • Į komplektą įeina Flattop PowerLock sujungėjas.

Technologijos:

X-Range™ - dabar lenktynininkai ir jų įranga gali pasiekti didesnį greitį ir efektyvumą nei bet kada anksčiau. Tačiau pavarų sistemos ne visada atitiko šiuos pokyčius, nes buvo apribotos tradicinėmis sąlygomis. SRAM visiškai pakeitė požiūrį į pavarų sistemos projektavimą, siekdama pagerinti šiuolaikinę dviratininkavimo patirtį. Naujoji Deep Range technologija ne tik suteikia platesnį pavarų diapazoną, bet ir užtikrina sklandesnį pavarų perjungimą. Pažangūs perjungimo nustatymai, kurie įmanomi dėka AXS™, leidžia mėgautis 1 pavaros paprastumu su 2 pavarų privalumais, todėl dviratininkas visada turi tinkamą pavarą.

Flattop™ - norint pritaikyti Deep Range technologiją, SRAM sukūrė siauresnę grandinę. Unikali Flattop technologijos narelių forma ne tik leido sumažinti grandinės plotį, bet ir prisidėjo prie tylesnės veiklos, didesnio stiprumo ir ilgaamžiškumo.

Powerlock® - SRAM grandinių inžinieriai sukūrė PowerLock® kaip įrankį, kuris nereikalauja specialių įrankių, bet yra patikimas ir nuoseklus būdas sujungti grandines. 
 


Techninės savybės
Kategorija Plento
Narelių skaičius 114, 120
Pavaros 12
Sujungimo tipas Greitoji jungtis - PowerLock D1
Modelis Apex AXS
Svoris (g) -

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės