
Specialized Sirrus X 5.0 fitness dviratis | Gloss Dolomite Metallic
0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas:
-
Gamintojas:
Specialized
Kaina:
2200,00€
-
+
Išsaugoti
Palyginti
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Specialized Sirrus X 5.0 fitness dviratis | Gloss Dolomite Metallic

Specialized Sirrus X 5.0 anglies pluošto hibridinis dviratis visiems keliams
Specialized Sirrus X 5.0 – tai lengvas ir universalus hibridinis dviratis, sukurtas komfortiškam ir efektyviam važiavimui tiek asfaltu, tiek žvyrkeliais. Modernus anglies pluošto rėmas ir pažangios technologijos leidžia mėgautis sklandžiu važiavimu, puikia kontrole ir lengvu valdymu. Tai puikus pasirinkimas aktyviam kasdieniam naudojimui ar ilgesnėms išvykoms už miesto ribų.
Pagrindinės savybės:
- FACT 9r anglies pluošto rėmas: lengvas, standus ir efektyvus su vidiniu trosų pravedimu
- Compliance Junction technologija: sugeria vibracijas ir padidina komfortą neprarandant efektyvumo
- Rider-First Engineered™: kiekvienas rėmo dydis optimizuotas geriausiam standumo ir svorio balansui
- Future Shock 1.5: integruota amortizacija vairo srityje sumažina kelio nelygumų poveikį
- Universalios padangos: 38c Pathfinder tubeless-ready padangos užtikrina sukibimą ir komfortą įvairiose dangose
- Shimano Deore 12 pavarų sistema: platus pavarų diapazonas sklandžiam ir patikimam perjungimui
- Hidrauliniai stabdžiai: Shimano diskiniai stabdžiai su 160 mm diskais užtikrina saugų stabdymą
- Lengvas ir manevringas: tikslus valdymas ir efektyvus mynimas įvairiose trasose
- Pritaikomas kasdienai: suderinamas su purvasaugiais, bagažinėmis ir papildomais aksesuarais
| RĖMO KOMPLEKTACIJA | |
| Rėmas | Specialized FACT 9r Carbon, Fitness Geometry, 1x Drivetrain, 12x142 thru-axle, internal cable routing, flat-mount disc, Plug + Play rack/fender mounts |
| Šakė | Specialized FACT 9r Carbon Monocoque, flat-mount disc, 12x100mm thru-axle, low rider mounts, Plug + Play fender mounts, Future Shock 1.5 |
| Balnelio spaustukas | Integrated w/ frame |
| PAVARŲ SISTEMA | |
| Pavarų rankenėlės | Shimano Deore 12-Speed SL-M6200-R Rapidfire Plus Shifter |
| Galinis pavarų perjungėjas | Shimano Deore SGS 12-Speed RD-M6200 Shadow Plus Derailleur |
| Kasetė | Sunrace, 12Seed, 11-51T |
| Grandinė | KMC X12EPT, 12-speed, anti-corrosion coating w/ reusable Missing Link™ |
| Švaistikliai | Prowheel Alloy, XS: 165mm, S - M: 170mm, L - XXL: 175mm, 42t |
| Dantratis | Narrow Wide Steel 42T |
| Centrinės ašies guoliai | BB68+, BSA24, 68mm |
| STABDŽIAI | |
| Stabdžiai | Shimano BR-MT200, hydraulic disc, 160mm |
| RATAI / PADANGOS | |
| Ratai | 700C disc, double-wall alloy, 30mm depth, 21mm internal width, disc-specific |
| Stebulė | Rear Hub: Alloy, Center lock Disc, High-Low Flange, Sealed Cartridge Bearing, 32H, 12mm Axle, 142mm Spacing; Front Hub: Alloy, sealed cartridge bearings, Center Lock, 12x100mm thru-axle, 24h |
| Kameros | Standard 40mm SV 700x32-50 |
| Padangos | Pathfinder TLR Fast Gravel Tire 700x40c, GRIPTON T2/T5 |
| VAIRAS / BALNELIS | |
| Vairas | Alloy Mini Rise, 9-degree backsweep, 15mm rise, 31.8mm |
| Vairo iškyša | Future Stem, Comp |
| Vairo rankenėles | Specialized Neutralizer, Body Geometry, locking grip |
| Balnelis | Body Geometry Power Sport, steel rails |
| Balnelio iškyša | Alloy, 2-bolt, 14mm offset, 27.2mm |
| AKSESUARAI | |
| Pedalai | VP Platform, Alloy Body |
| PAPILDOMI DUOMENYS | |
| Svoris | 10.14 kg (L) |
0 įvertinimai
0/5 Bendras įvertinimas
5
4
3
2
1
Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.
Panašios prekės
Paskutinės žiūrėtos prekės








