Meniu
0
Norai

Specialized Short Reach Alloy Flare plentinis vairas

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Specialized
Likutis: Turime
Specialized
Kaina:
35,00€
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Specialized Short Reach Alloy Flare plentinis vairas

Specialized Short Reach Alloy Flare yra aukštos kokybės plentinis dviračio vairas, sukurtas siekiant užtikrinti puikią kontrolę ir patogumą vairuojant. Šis vairas pagamintas iš 6062 serijos aukščiausios kokybės aliuminio, užtikrinančio patvarumą ir lengvumą.

Optimalus kontrolės dizainas

Šis vairas pasižymi trumpu pasiekimu (short reach) ir mažu nusileidimu (shallow drop), leidžiančiu dviratininkui lengvai pasiekti stabdžių ir pavarų perjungimo svirtis. Tai ypač naudinga intensyviai važiuojant ir manevruojant.

Stabilumo didinimas

Vairo galai yra išplėsti (flared) 12 laipsnių kampu, suteikiant papildomo stabilumo, ypač važiuojant nelygiomis kelio dangomis. Tai leidžia dviratininkui jaustis tvirčiau ir saugiau net sudėtingose trasose.

Išmatavimai ir forma

Vairo "lankstymo" (bend) išmatavimai yra 103mm nusileidimas ir 70mm pasiekimas. Šie išmatavimai yra sukurti atsižvelgiant į ergonomiką, leidžiančią dviratininkui patogiai ir efektyviai naudotis vairu ilgose distancijose.

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės