Meniu
0
Norai

Specialized Hover Alloy – 15mm Rise Plus Flare plentinis vairas

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Specialized
Likutis: Turime
Specialized
Kaina:
49,00€
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Specialized Hover Alloy – 15mm Rise Plus Flare plentinis vairas

Sukūrėme "Hover Alloy Handlebars" vairą, kad jis būtų puikus abiem patogumo ir našumo atžvilgiais. Pradedant nuo konstrukcijos, jie pagaminti iš mūsų aukščiausios kokybės aliuminio, kad būtų malonaus bendro svorio ir didelio standumo. Kalbant apie patogumą, daug ką lemia pritaikymas. Be to, jis pasižymi nedideliu išlenkimu, kuris yra itin patogus, o 15 mm pakilimas padeda prisitaikyti prie plataus pritaikymo diapazono. Dėl didesnio stabilumo pridėjome 12 laipsnių išplatėjimą ties nuleidimu, kad būtų užtikrinta plati pozicija.

  • Pagamintos iš 6061 aliuminio, kad konstrukcija būtų itin tvirta.
  • 15 mm paaukštinimas leidžia pritaikyti platesnį diapazoną.
  • Mažas lenkimo nuleidimas: 103 mm x 70 mm + 12 laipsnių išplatėjimas

TOP

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės