Meniu
0
Norai

S-Works Hover Carbon plentinis vairas

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Specialized
Likutis: Turime
Specialized
Kaina:
289,00€
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

S-Works Hover Carbon plentinis vairas

Patogumo ir našumo požiūriu labai svarbu, kad kiekviena vieta, kurioje jūsų kūnas liečiasi su dviračiu, būtų labai svarbi. Todėl sukūrėme "S-Works Hover Carbon" vairą, kad jis pasižymėtų abiem aspektais. Pradedant konstrukcija, jie pagaminti iš mūsų FACT anglies pluošto, kad būtų nedidelio bendro svorio, sugertų vibraciją ir būtų labai standūs. O dėl patogumo, tai daugiausia priklauso nuo pritaikymo. Be to, jos pasižymi nedideliu išlenkimu, kuris yra itin patogus, o 15 mm pakilimas padeda prisitaikyti prie plataus pritaikymo diapazono.

  • FACT anglies pluošto konstrukcija užtikrina optimalų ilgaamžiškumo ir nedidelio bendro svorio derinį.
  • 15 mm paaukštinimas, kad būtų galima papildomai prisitaikyti prie dviratininko.
  • Nedidelis lenkimas: 123 mm x 75 mm

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės