Meniu
0
Norai

Specialized Roval Rapide plentinis vairas

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Specialized
Likutis: Turime
Specialized
Kaina:
369,00€
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Specialized Roval Rapide plentinis vairas

Vėjas yra didžiausias žiaurumas, ir niekur kitur jis nėra taip jaučiamas, kaip prie dviračio priekinio krašto. Norite sutaupyti 20 sekundžių per 40 kilometrų? Įsigykite "Rapide" vairą. Remdamiesi nesuskaičiuojamomis Win tunelio bandymų valandomis, sukūrėme "Rapide" vairą taip, kad jis efektyviai įveiktų vėją ir kartu užtikrintų didžiausią komfortą važiuojant priekyje. Tekstūruotas paviršius užtikrina saugų ir patogų sukibimą, net kai drėgna, yra įdubimas, dėl kurio juostos apvyniojimas yra vienoje plokštumoje su viršūnėmis, oro plokštuma paslinkta į priekį, kad būtų didesnė laisva vieta dilbiams ir keliams, o 225 g sveriantis "Rapide" yra lengviausias aerodinaminė vairas savo klasėje. Aerodinaminės savybės be kompromisų.

  • Aerodinamiškai sukonstruotas taip, kad, palyginti su apvaliu vairu, sutaupytų daugiau kaip 20 sekundžių, įveikiant 40 km.
  • Optimizuotas didelio modulio anglies pluošto medžiagų mišinys - lengviausia klasėje aerodinaminė juosta, sverianti 225 g (42 cm dydžio).
  • Naujoviškos savybės, tokios kaip tekstūruotos viršūnės ir lygus juostos žingsnis, pagerina jūsų patirtį.
  • Juostos plotis (nuo centro iki centro) 38/40/42/44 cm.
  • Lenkimas: 125 mm x 75 mm

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės