Meniu
0
Norai

Specialized Roval Terra vairas

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Specialized
Likutis: Turime
Specialized
Kaina:
319,00€
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Specialized Roval Terra vairas

Sąlyčio taškai - vietos, kuriose mūsų kūnas susilieja su dviračiu, - yra labai svarbios patogumui ir valdymui. Jei suklysite, net ir geriausiais dviračiais gali būti prastai važiuoti. Sukūrėme naująjį "Terra" vairą, kuris yra komforto, valdymo ir našumo pavyzdys, o optimizuotas anglies pluošto ir pažangių konstrukcijos metodų derinys užtikrina išskirtinį važiavimo komfortą, precizišką valdymą ir geriausią klasėje tvirtumą bei įspūdingai mažą svorį. 

  • Optimizuotas didelio modulio anglies pluošto medžiagų ir pažangių konstrukcijos metodų derinys leidžia sukurti lengvą ir užtikrintą vairą.
  • Ergonomiška viršutinė atrama sumažina spaudimą rankoms.
  • 12 laipsnių išplatėjimas užtikrina didesnį stabilumą.
  • Plotis (nuo centro iki centro) 38/40/42/44 cm.
  • Lenkimas: 103 mm x 70 mm.

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės