Meniu
0
Norai

Specialized Diverge Comp E5 Gravel dviratis / Satin Amber Glow

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Specialized
Likutis: Turime
Specialized
Kaina:
2699,00€
Specialized Diverge Comp E5 Gravel dviratis / Satin Amber Glow Specialized Diverge Comp E5 Gravel dviratis / Gloss Taupe Specialized Diverge Comp E5 Gravel dviratis / Gloss Metallic Obsidian
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Specialized Diverge Comp E5 Gravel dviratis / Satin Amber Glow

image1

Leiskitės į kitą nuotykį su "Diverge Comp E5" - žvyro dviračiu, skirtu bebaimiams ir drąsuoliams. Nesvarbu, ar norite važiuoti ramiais šalutiniais keliais toli nuo eismo šurmulio, ar dalyvauti pirmosiose žvyro lenktynėse, ar ieškote geriausiai pritaikomo važiavimo tiek keliais, tiek žvyrkeliu, "Diverge Comp E5" yra neprilygstamas. Šis dviratis iš naujo apibrėžia greitį, galimybes ir malonumą, siūlydamas dinamišką ir gyvybingą važiavimą, kuris išlieka stabilus ir užtikrintas važiuojant sudėtingomis vietovėmis.

image2

Aukščiausios klasės konstrukcija: E5 lydinio rėmas su Future Shock 1.5

Dviratis "Diverge Comp E5", kuriame sumontuota pažangi "Future Shock 1.5" ir naujoviška geometrija, liudija daugiau nei 40 metų patirtį kelių, žvyrkelių ir purvo dviračių srityje. Šis dviratis, pasižymintis pažangiausia padangų prošvaisa, yra ne tik transporto priemonė - tai naujų kelionių išradimo skatintojas, geriausia pabėgimo priemonė aistringiems dviratininkams.

Dviračio "Diverge Comp E5" pagrindą sudaro aukščiausios kokybės E5 lydinio rėmas, suderintas su anglies pluošto FACT šake, užtikrinančia standumo, lengvumo ir patvarumo derinį. Įdiegus "Future Shock 1.5" amortizatorių, važiavimo kokybė pakyla į naujas aukštumas, užtikrinant komfortą ir pasitikėjimą savimi ant bet kokios dangos - kelio, purvo ar žvyrkelio. Dviračio pavarų sistema, valdoma novatoriškos SRAM 12 pavarų "Apex" grupės, užtikrina sklandų pavarų perjungimą įvairiose vietovėse. Dviračio "Axis Elite" lydinio ratlankiai kartu su "Pathfinder Pro" 42 mm padangomis padidina jo galimybes ir pritaikomumą.

image3

Naujoviška geometrija, užtikrinanti geresnę važiavimo dinamiką

"Diverge E5" dizaino pagrindas - inovacijos. Atmetus įprastą žvyrkelio geometriją, pristatoma progresyvi dviračių su nuleistu vairu konstrukcija, kurioje suderintos bekelės galimybės ir judrumas kelyje. Pakeitimai apima ilgesnį rėmo ilgį, laisvesnį viršutinį vamzdį ir ilgesnį šakės nuokrypį - visa tai padeda užtikrinti nepaprastai užtikrintą ir tvirtą važiavimą žvyrkeliu, tuo pačiu išlaikant jautrumą kelyje. Žemas dviračio centrinės ašies aukštis didina stabilumą, tačiau dviratis išlieka suderinamas su 650b ratais, jei jų pageidaujate.

Padangų prošvaisa ir bagažinės tvirtinimo įtaisai, užtikrinantys maksimalų pritaikomumą

Funkcionalumas apima ne tik važiavimo kokybę. Diverge E5 turi daugybę dėtuvių laikiklių, tarp jų - ant šakės ir viršutinės rėmo dalies, todėl dviratininkai gali vežtis būtiniausius daiktus bet kokio ilgio ar maršruto kelionei. Padangų prošvaisa yra labai svarbi norint atskleisti dviračio potencialą, todėl "Diverge E5" nenuvilia - 700c ratams skirta 47 mm prošvaisa, o 650b ratams - 2,1". Šis laisvas plotis pasiekiamas dėl naujoviškos varančiosios pusės grandinės atramos, kurioje naudojama apdirbta lydinio sija, todėl nereikia trapios nuleidžiamos grandinės atramos konstrukcijos ir nedidėja grandinės atramos ilgis.

"Diverge Comp E5" - tai ne tik dviratis; tai nuotykių, laisvės ir galimybės įveikti bet kokį pasirinktą kelią pažadas.

RĖMO KOMPLEKTACIJA
Rėmas Specialized Diverge E5 Premium Aluminum, Future Shock suspension, threaded BB, internal routing, 12x142mm thru-axle, flat-mount disc
Šakė Future Shock 1.5 w/Smooth Boot, FACT carbon, 12x100 mm thru-axle, flat-mount
Balnelio spaustukas Specialized Alloy, 30.8mm
PAVARŲ SISTEMA
Pavarų rankenėlės SRAM Apex 1x12-speed
Galinis pavarų perjungėjas SRAM Apex Eagle 12-speed
Kasetė SRAM PG-1210 Eagle, 11-50t
Grandinė SRAM NX Eagle, 12-speed
Švaistikliai SRAM Apex DUB Wide
Dantratis 40T
Centrinės ašies guoliai SRAM DUB BSA
STABDŽIAI
Stabdžiai SRAM Apex
RATAI / PADANGOS
Ratai AXIS Elite Disc
Kameros Presta valve, 48mm
Padangos Pathfinder Pro 2BR, Tan sidewall, 700x42
VAIRAS / BALNELIS
Vairas Specialized Adventure Gear Hover, 103mm drop x 70mm reach x 12º flare
Vairo iškyša Future Stem, Comp
Vairo juosta Specialized S-Wrap
Balnelis Body Geometry Power Sport, steel rails
Balnelio iškyša Alloy, 2-bolt Clamp, 12mm offset, 27.2mm, anti-corrosion hardwareVisos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės