Meniu
0
Norai

Shimano Ultegra PD-R8000 pedalai (Standartiniai)

0/5 1 įvertinimai
Prekės kodas: IPDR8000
Gamintojas: Shimano
Likutis: Turime
Shimano
Kaina:
119,00€
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 1 1-4 d.d.
Tiekėjo sandėlys 5+ 8-12 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Shimano Ultegra PD-R8000 pedalai (Standartiniai)

PD-R8000 pedalai pasižymi aukščiausio lygio funkcijomis ir neįtikėtina verte. Šie pedalai su anglies kompozito korpusu ir nerūdijančio plieno korpuso plokštele yra lengvi ir patvarūs. Standi konstrukcija ir platus guolių išdėstymas sukuria stabilią pedalų minimo platformą, užtikrinančią puikų galios perdavimą. Galimi standartiniai arba 4 mm ilgesnės ašies modeliai.

SAVYBĖS

  • PD-R8000 yra profesionalaus lygio plento dviračių pedalai: Profesionalų lygio našumas visiems dviratininkams.
  • Lengvi ir patvarūs: Anglies kompozito korpusas ir nerūdijančio plieno korpuso plokštelė sukuria lengvą ir patvarų pedalą.
  • Puikus galios perdavimas: Platus guolių išdėstymas ir itin plati platforma užtikrina tolygų apkrovos paskirstymą ir veiksmingą galios perdavimą.
  • "Trickle-down" technologija: Pasižymi aukščiausios klasės Dura-Ace pedalų savybėmis.
  • Pritaikykite pedalo pojūtį: Reguliuojami įjungimo ir atleidimo įtempimo nustatymai leidžia lengviau arba sunkiau įsengti ir išsegti pedalą.

PEDALŲ MYNIMO NAŠUMAS

Pasirūpinkite, kad jūsų sunkus darbas būtų įvertintas. PD-R8000 pasižymi puikiu galios perdavimu iš jūsų į dviratį. Itin plati platforma padidina galios perdavimo efektyvumą. Platus guolių išdėstymas tolygiau paskirsto apkrovą. Mažas pakėlimo aukštis užtikrina stabilią platformą optimaliam pedalų mynimui.

TVIRTI IR LENGVI

Kai kankinatės kylant į kalną ar laikydamiesi pakilimo linijos, norite, kad jums būtų suteikta visa įmanoma pagalba. PD-R8000 turi anglies kompozito korpusą ir nerūdijančiojo plieno korpuso plokštę, kad būtų itin standūs ir lengvi. R8000 pedalų pora sveria vos 248 g.

Į komplektą įeina pedalų plokštelės.

Techninės savybės
Įsegimas Vienpusis
Kategorija Road
Plokštelės komplekte SM-SH11
Tinkančios plokštelės SM-SH10, SM-SH11, SM-SH12
Tipas Road
Svoris 248 (pora)

TOP

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

1 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Egidijus P.

2022/08/06
Egidijus P. Patvirtintas pirkėjas
Geri vidutinio lygio pėdalai

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės