Meniu
0
Norai

Shimano XT CN-M8100 Quick Link grandinė / 12 pavarų

0/5 1 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Shimano
Likutis: Turime
Shimano
Kaina:
39,00€
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Shimano XT CN-M8100 Quick Link grandinė / 12 pavarų


Shimano XT CN-M8100 grandinė keičia taisykles! Ši 12 pavarų grandinė yra sukurtas patikimumui ir sklandžiam veikimui, net sunkiausiose sąlygose. Unikalus grandinės dizainas garantuoja puikų sukibimą ir tikslius pavarų perjungimus kiekvieną kartą.

Su naujoviška SM-CN910-12 Quick-Link sistema, leidžiančia jums be įrankių užmontuoti ir nuimti grandinę, todėl galėsite greičiau grįžti ant dviračio ir mėgautis važiavimu.

Savybės

  • Geresnis grandinės laikymasis, prailginant vidinės plokštelės galą, kad tvirtai laikytų dantį tiek priekyje, tiek kasetės dantratyje
  • Patobulintas pavarų perjungimo veikimas
  • Lengvas sujungimas
  • Sklandesnisė važiavimas net nelygiame paviršiuje
  • Suderinama su naujos kartos varomaisiais mechanizmais
  • Greitojo sujungimo sistema (SM-CN910-12)
  • Greitojo sujungimo ir išėmimo replės (TL-CN10) į komplektą neįeina!

Nesvarbu, ar esate pradedantysis ar patyręs dviratininkas, Shimano XT CN-M8100 yra puikus pasirinkimas jūsų dviračiui, leidžiantis lengviau ir maloniau įveikti bet kokius maršrutus.

Technologijos:

Dynamic Chain Engagement+ yra specialus dantų profilis, skirtas naudoti su vienos pavaros dantračiais XC, Enduro ir Trail važinėjimui. Jis užtikrina geresnį grandinės laikymąsi ir sklandesnį pedaliavimą - net važiuojant nelygiu paviršiumi. Bet kokios pavaros grandinės laikymasis sumažina trintį ir nusidėvėjimą.

Hyperglide+ Įprasta "Hyperglide" technologija užtikrina sklandų pavarų kėlimą aukštyn dėka mažų perjungimo rampų, kurios nukreipia grandinę į kitą didesnį dantratį. "Hyperglide+" taip pat naudoja šią funkciją, bet taiko ją ir priešinga kryptimi, neleidžiant grandinei nukristi žemyn perjungiant. Rezultatas - sklandus ir nuoseklus perjungimas abiem kryptimis, be vibracijų ir be pedaliavimo taktikos sutrikdymo.

SIL-TEC yra pažangi paviršiaus padengimo technologija, skirta padidinti tiek našumą, tiek patvarumą. Ji suteikia mažo trinties paviršiaus apdailą, kuri veikia sklandžiau ir ilgiau išlieka.


Techninės savybės
Kategorija Road / Gravel / MTB
Narelių skaičius 126, 138
Pavaros 12
Sujungimo tipas Greitoji jungtis - Quick Link
Modelis CN-M8100
Svoris (g) 252 (116 narelių)

TOP

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

1 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Vaidas K.

2023/04/03
Vaidas K. Patvirtintas pirkėjas
Greitas pristatymas, grandinė tiko. Reikėjo tik patrumpinti iki 116.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės