Meniu
0
Norai

S-Works Turbo 2Bliss Ready T2/T5 sulankstoma padanga | Black - Tan Sidewall

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Specialized
Likutis: Turime
Specialized
Kaina:
85,00€
S-Works Turbo 2Bliss Ready T2/T5 sulankstoma padanga | Black - Tan Sidewall S-Works Turbo 2Bliss Ready T2/T5 sulankstoma padanga | Black
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

S-Works Turbo 2Bliss Ready T2/T5 sulankstoma padanga | Black - Tan Sidewall

Kai Tubeless padangos savybės lenktynių dieną yra privalomos, tačiau ne mažiau svarbu, kad jos būtų patvarios visą sezoną, "S-Works 2BR" jas užtikrina - nuo klasikinių dviratininkų lenktynių iki kasdienio pietų pasivažinėjimo.

Visiškai naujas "Gripton T2" mišinys yra greičiausias ir efektyviausias kada nors sukurtas mišinys. Sujungėme jį su legendiniu "Gripton T5" mišinio sukibimu, kad "Turbo 2BR" būtų sukibimas, greitis ir ilgaamžiškumas didesnis nei bet kada anksčiau - 6 vatais greitesnė nei ankstesnė 2BR padanga ir vos 260 gramų sverianti 26 mm padanga.

Kaip bekamerinė padanga, naujoji "Turbo 2BR" gali pati užsandarinti pradūrimus, kai naudojama su "RapidAir" sandarikliu, t. y. jei pradūrus padangą pavyksta pradurti po protektoriumi esančią "Blackbelt" apsaugą, kuri užtikrina 8 % didesnę apsaugą nuo pradūrimo nei ankstesnė padanga. Naujoji "Blackbelt" technologija buvo sukurta naudojant hibridinę kevlaro apsaugą po protektoriumi. Jūs turėsite ne tik geresnę apsaugą nuo pradūrimo, bet ir mažesnį svorį bei didesnį lankstumą, todėl važiuosite švelniau.

Naujoji "S-Works Turbo 2BR" taip pat yra suderinama su hooked ir hookless ratlankiais, kad galėtumėte važiuoti tokiais ratais ir su tokiu slėgiu, kokio norite. Be to, naujieji "Zylon" sutvirtinti ratlankiai 200 proc. viršija naudojamų ratlankių plyšimo slėgio standartus, todėl galite būti visiškai ramūs. Kai svarbiausia efektyvumas ir puikus valdymas kartu su neįtikėtinu patvarumu, S-Works Turbo 2BR pasirodys visur - nuo pasaulinio turo iki vietinių treniruočių važiavimų.

Techninės savybės
TPI 120
Tipas Sulankstoma
Svoris (g) 700 x 28mm, apie 280g 700 x 30mm, apie 300g
Mišinys GRIPTON® T2/T5
Max PSI 700 x 28mm, psi 70-95 700 x 30mm, psi 65-90
Technologijos BlackBelt, 2Bliss Ready

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės