Meniu
0
Norai

Lezyne Femto Drive žibintų komplektas | Polish

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: 1-LED-1P-V106
Gamintojas: Lezyne
Lezyne
Kaina:
26,95€
Lezyne Femto Drive žibintų komplektas | Black - Red Lezyne Femto Drive žibintų komplektas | Polish
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 0 -
Tiekėjo sandėlys 5+ 10-14 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Lezyne Femto Drive žibintų komplektas | Polish

Priekinis žibintas:
Itin kompaktiškas ir lengvas dviračio žibintas "Femto Drive" yra minimalistinis būdas išlikti matomam. Šis LED dviračio žibintas pagamintas iš patvarios, apdirbto aliuminio konstrukcijos, turi iki 15 liumenų ir penkis išėjimo režimus. Įmontuotas šoninio matomumo lęšis išsikiša už žibinto korpuso ir užtikrina 180 laipsnių matomumą ant dviračio, kad užtikrintumėte didesnį saugumą. Dėl universalios "2-in-1" spaustukų ir dirželių sistemos žibintą lengva pritvirtinti prie vairo, balnelio krepšių, kišenių, dirželių ir kt.

Veikia dvi keičiamos CR2032 baterijos (Į komplektą įeina)
  • MAX LUMENŲ: 15
  • SVORIS: 31 g
  • MAX VEIKIMO LAIKAS: 60:00 val

Galinis žibintas:

"Femto Drive" yra itin kompaktiškas apsauginis žibintas su integruotu objektyvo įjungimo / išjungimo jungikliu. CNC apdirbto aliuminio konstrukcija padidina patvarumą, o šoninio matomumo lęšis išsikiša už korpuso ir užtikrina 180 laipsnių matomumą. Dvi keičiamos CR2032 baterijos maitina vieną ryškų iki 7 liumenų šviesos diodą su penkiomis išvesties / mirksėjimo parinktimis. Patentuota, labai universali "2-in-1" spaustukų ir dirželių sistema leidžia jį pritvirtinti prie vairo arba prisegti prie balno krepšių, kišenių, dirželių ir kt.

Maitinamas dviem keičiamomis CR2032 baterijomis (į komplektą įeina)
  • MAX LUMENŲ: 7
  • SVORIS: 31 g

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės