Meniu
0
Norai

Lezyne Micro Drive 800+ | Strip Drive 300+ žibintų komplektas

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: 1-LED-2P-V1637
Gamintojas: Lezyne
Lezyne
Kaina:
94,90€
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 3 1-4 d.d.
Tiekėjo sandėlys 5+ 10-14 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Lezyne Micro Drive 800+ | Strip Drive 300+ žibintų komplektas


Lezyne Micro Drive 800+ priekinis žibintas

Su Micro Drive 800+ priekiniu žibintu pagerinsite važiavimo dviračiu patirtį. Nesvarbu, ar važinėjate laisvalaikiu, ar sudėtingomis sąlygomis, tai yra jūsų matomumo sprendimas. Šis žibintas su aštuoniais šviesos diodais sukurtas taip, kad būtų maksimaliai efektyvus ir veiktų kuo trumpiau, o spindulių pluoštas užtikrintų optimalų matomumą net sudėtingiausiomis sąlygomis. Šeši skirtingi galios režimai, įskaitant dienos blykstę, 800 liumenų maksimalią galią ir 35 valandų veikimo laiką femto režimu, užtikrina, kad būsite pasirengę bet kokioms aplinkybėms.

Šviesos vandeniui atsparus USB-C įkrovimas (laidas neįtrauktas į komplektą) ir CNC apdirbta aliuminio konstrukcija su aušinimo briaunomis užtikrina patvarumą ir patogumą. Griežtai išbandytas pagal IPX7 atsparumo vandeniui standartus, jis sukurtas taip, kad atlaikytų įvairias oro sąlygas. Naujas optinis dizainas, pasirenkamas suderinamumas su "GoPro" laikikliu ir suderinamumas su "Infinite Light Power Pack+" užtikrina universalumą ir geresnį veikimą. Pritaikykite apšvietimą savo unikaliam gyvenimo būdui su "Micro Drive 800+" priekiniu žibintu.

"Lezyne Infinite Power Pack+" sukurtas taip, kad būtų suderinamas su USB-C šviesos diodų žibintais ir pailgintų veikimo laiką. Originalus "Infinite Light Power Pack" maitinimo blokas nesuderinamas su šiuo žibintu.
 

 • Maksimalus liumenų skaičius: 800
 • Maksimali veikimo trukmė: 35 val.
 • Akumuliatoriaus talpa (mAh): 1900
 • Įkrovimo tipas: USB-C
 • Svoris: 135 g
 • Funkcijos: IPX7, dienos blykstė, lenktynių režimas, Infinite Light Power Pack+


Lezyne Strip Drive 300+ galinis žibintas

Su Strip Drive 300+ galiniu žibintu išbandykite naują dviratininkų saugumo lygį. Šis išskirtinis galinis žibintas turi dešimt šviesos diodų ir didžiausią 300 liumenų galią; jis sukurtas siekiant įspūdingo efektyvumo ir veikimo laiko, užtikrinant geriausią šviesos srauto sklaidą net sudėtingiausiomis sąlygomis. Be to, dėl įspūdingos 80 valandų maksimalios veikimo trukmės galite būti tikri, kad šis žibintas veiks tiek, kiek jums reikės.

Griežtai išbandytas pagal IPX7 atsparumo vandeniui standartus, jis sukurtas taip, kad atlaikytų įvairias oro sąlygas. Septyni išvesties režimai, įskaitant dienos blykstės režimus, plataus kampo optika, užtikrinanti 270° matomumą, vandeniui atsparus įkrovimas per USB-C (kabelis į komplektą neįtrauktas) ir lengva, bet patvari bendra liejimo konstrukcija - tai geriausias pasirinkimas kiekvienam dviratininkui. Universali montavimo sistema tvirtinama prie aero arba apvalių sėdynės atramų ir įkraunama per vandeniui atsparią USB-C jungtį.

 • Maksimalus liumenų skaičius: 300
 • Maksimali veikimo trukmė: 80 val.
 • Akumuliatoriaus talpa (mAh): 1400
 • Įkrovimo tipas: USB-C
 • Išmatavimai: 70mm, 37mm, 47mm
 • Svoris: 71 g
 • Funkcijos: IPX7, dienos blykstė


Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės