Meniu
0
Norai

Lezyne 31.8mm AL žibinto laikiklis ant vairo

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: 1-LED-HB31-V404
Gamintojas: Lezyne
Lezyne
Kaina:
17,95€
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 0 -
Tiekėjo sandėlys 5+ 10-14 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Lezyne 31.8mm AL žibinto laikiklis ant vairo

Tai CNC būdu apdirbtas aliuminio laikiklis, kuriame patikimai tvirtinami "Mega Drive", "Deca Drive" ir XL LED žibintai. Jis skirtas 25,4 mm arba 31,8 mm skersmens vairams, galima pasukti 15 laipsnių šoninio reguliavimo kampu, kad šviesą būtų galima nukreipti ten, kur jos labiausiai reikia.

Atlenkiama korpuso konstrukcija užtikrina puikų sukibimą, kuris idealiai tinka dideliems žibintams. Didelis varžtas pritvirtina AL laikiklį prie vairo nenaudojant įrankių ir gali būti priveržiamas ranka arba 4 mm šešiakampiu raktu. Liejamos guminės tarpinės padidina sukibimą ir tiksliai sureguliuoja tvirtinimą prie mažesnio dydžio vairų.

Šis laikiklis parduodami atskirai ir neįeina į "Mega Drive", "Deca Drive" ar XL LED žibintų rinkinį.

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės