Meniu
0
Norai

Lezyne Fusion Drive Pro 600+ priekinis žibintas

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: 1-LED-39-V137
Gamintojas: Lezyne
Likutis: Turime
Lezyne
Kaina:
49,90€
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 4 1-4 d.d.
Tiekėjo sandėlys 5+ 5-10 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Lezyne Fusion Drive Pro 600+ priekinis žibintas

Fusion Drive Pro 600+ yra nebrangus, daugybę funkcijų turintis priekinis dviratininkų žibintas, skirtas pagerinti jūsų važiavimo patirtį. Jis užtikrina galingą ir ilgalaikį apšvietimą, kurio didžiausia galia - 600 liumenų, o veikimo trukmė - iki 36 valandų.

Šis žibintas siūlo šešis išvesties režimus, įskaitant dienos blykstę, užtikrinančią maksimalų matomumą šviesiu paros metu, o išmanusis maitinimo indikatorius rodo baterijos veikimo laiką. CNC apdirbto aliuminio konstrukcija su aušinimo briaunomis užtikrina ilgaamžiškumą ir efektyvų šilumos išsklaidymą, naujas optinis dizainas pagerina šviesos sklaidą, o pasirenkamas "GoPro" laikiklis suteikia universalių tvirtinimo galimybių. Su vandeniui atspariu USB-C įkrovimu (laidas į komplektą neįtrauktas), suderinamumu su "Infinite Light Power Pack+" ir griežtais IPX7 atsparumo vandeniui bandymais, šis žibintas pasiruošęs lydėti jus į bet kokius nuotykius.

"Lezyne Infinite Power Pack+" sukurtas taip, kad būtų suderinamas su USB-C šviesos diodų žibintais ir pailgintų veikimo laiką. Originalus "Infinite Light Power Pack" maitinimo blokas nėra suderinamas su šiuo žibintu.

  • Maksimalus liumenų skaičius: 600
  • Maksimali veikimo trukmė: 36 val.
  • Akumuliatoriaus talpa (mAh): 1900
  • Įkrovimo tipas: USB-C
  • Svoris: 129 g
  • Funkcijos: IPX7, dienos blykstė, lenktynių režimas, Infinite Light Power Pack+ 

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės