Meniu
0
Norai

Lezyne Hecto Drive 500XL priekinis žibintas | Neo Metallic

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: 1-LED-9F-V530
Gamintojas: Lezyne
Lezyne
Kaina:
54,95€
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 5 1-4 d.d.
Tiekėjo sandėlys 5+ 5-10 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Lezyne Hecto Drive 500XL priekinis žibintas | Neo Metallic

Hecto Drive 500XL yra kompaktiškas, patvarus dviratininkų žibintas su apdirbtu aliuminio korpusu, kuriame įmontuotos aušinimo grotelės ir šoninio matomumo išpjovos. Vieno šviesos diodo konstrukcija užtikrina įspūdingą didžiausią 500 liumenų galią ir aštuonis galios režimus, įskaitant dienos blykstės režimą. Šviesos veikimo trukmė - iki 20 valandų, ją paprasta įkrauti naudojant integruotą belaidę USB jungtį, o žibintas patikimai tvirtinamas prie įvairių formų ir dydžių vairų.
  • MAX LUMENŲ: 500
  • SVORIS: 84 g
  • MAX VEIKIMO LAIKAS: 20 val
  • ĮKROVIMO LAIKAS: 2:30 val

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės