Meniu
0
Norai

Lezyne Fusion Drive 500+ priekinis žibintas

5/5 2 įvertinimai
Prekės kodas: 1-LED-38-V137
Gamintojas: Lezyne
Lezyne
Kaina:
44,90€
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 5 1-4 d.d.
Tiekėjo sandėlys 5+ 10-14 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Lezyne Fusion Drive 500+ priekinis žibintas

Fusion Drive 500+ yra daug funkcijų turintis matomumo sprendimas. Įspūdingas 500 liumenų srautas ir maksimali 35 valandų veikimo trukmė užtikrina išskirtinį matomumą ir patikimumą.

Šis žibintas turi šešis išvesties režimus, įskaitant dienos blykstę, užtikrinančią maksimalų matomumą šviesiu paros metu, o išmanusis maitinimo indikatorius rodo akumuliatoriaus veikimo laiką. CNC apdirbto aliuminio konstrukcija su aušinimo briaunomis užtikrina ilgaamžiškumą ir efektyvų šilumos išsklaidymą, naujas optinis dizainas pagerina šviesos sklaidą, o pasirenkamas "GoPro" laikiklis suteikia universalias tvirtinimo galimybes. Su vandeniui atspariu USB-C įkrovimu (laidas į komplektą neįtrauktas), suderinamumu su "Infinite Light Power Pack+" ir griežtais IPX7 atsparumo vandeniui bandymais, šis žibintas pasiruošęs lydėti jus į bet kokius nuotykius.

"Lezyne Infinite Power Pack+" sukurtas taip, kad būtų suderinamas su USB-C šviesos diodų žibintais ir pailgintų veikimo laiką. Originalus "Infinite Light Power Pack" maitinimo blokas nėra suderinamas su šiuo žibintu.

  • Maksimalus liumenų skaičius: 500
  • Maksimali veikimo trukmė: 35 val.
  • Akumuliatoriaus talpa (mAh): 1400
  • Įkrovimo tipas: USB-C
  • Svoris: 128 g
  • Funkcijos: IPX7, dienos blykstė,  Infinite Light Power Pack+ 

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

2 įvertinimai

5/5 Bendras įvertinimas
5
2
4
0
3
0
2
0
1
0

Aurimas C.

2024/04/23
Aurimas C. Patvirtintas pirkėjas
Šviečia labai gerai ir ryškiai
Jonas S.

2024/03/21
Jonas S. Patvirtintas pirkėjas
Geras, kokybiškas daiktas. Patogu, jog galima įkrauti naudojant type c jungtį.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės