Meniu
0
Norai

Lezyne Lite Drive 1200+ | KTV Drive Pro+ žibintų komplektas

5/5 1 įvertinimai
Prekės kodas: 1-LED-16P-V737
Gamintojas: Lezyne
Likutis: Turime
Lezyne
Kaina:
109,90€
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 5 1-4 d.d.
Tiekėjo sandėlys 5+ 10-14 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Lezyne Lite Drive 1200+ | KTV Drive Pro+ žibintų komplektas


Lezyne Lite Drive 1200+ priekinis žibintas

Patirkite neprilygstamą apšvietimą ir universalumą su Lite Drive 1200+ priekiniu žibintu. Šis žibintas su aštuoniais šviesos diodais pasižymi maksimalia 1200 liumenų galia ir įspūdinga 60 valandų maksimalia veikimo trukme, todėl užtikrina geriausią šviesos srauto modelį ir optimalų matomumą net sudėtingiausiomis sąlygomis.

Vandeniui atspari USB-C 2A+ greitojo įkrovimo galimybė leidžia patogiai įkrauti (laidas į komplektą neįeina), o CNC apdirbta aliuminio konstrukcija su aušinimo briaunomis užtikrina ilgaamžiškumą ir efektyvų šilumos išsklaidymą. Dėl šviežio optinio dizaino ir MOR (maksimalaus optinio atspindžio) lęšio optimizuojama šviesos sklaida, kad matomumas būtų geresnis. Šis priekinis žibintas su pasirenkamu "GoPro" laikikliu ir suderinamumu su "Infinite Light Power Pack+" siūlo universalias montavimo galimybes ir ilgesnį baterijos veikimo laiką. Griežtai išbandytas pagal IPX7 atsparumo vandeniui standartus, jis sukurtas taip, kad atlaikytų įvairias oro sąlygas. Pagal savo apšvietimo poreikius galite rinktis iš septynių skirtingų išvesties režimų - nuo dėmesį atkreipiančio dienos blykstės režimo iki ilgai veikiančio 60 valandų trukmės "Femto" režimo. Patikimai apšvieskite savo keliones naudodami Lite Drive 1200+.

Lezyne Infinite Power Pack+ sukurtas taip, kad būtų suderinamas su USB-C LED žibintais ir pailgintų veikimo laiką. Originalus Infinite Light Power Pack maitinimo blokas nesuderinamas su šiuo žibintu.

 • Maksimalus liumenų skaičius: 1200
 • Maksimali veikimo trukmė: 60 val.
 • Akumuliatoriaus talpa (mAh): 3800
 • Įkrovimo tipas: USB-C
 • Svoris: 174 g
 • Funkcijos: IPX7, dienos blykstė, lenktynių režimas, Infinite Light Power Pack+


Lezyne KTV Drive Pro+ galinis žibintas

KTV Drive Pro+ yra kompaktiškas, su sėdynės atramomis suderinamas galinis dviračio žibintas, turintis iki 150 liumenų ir šešis galios režimus. Maksimali veikimo trukmė - iki 20 valandų, o dienos blykstės režimas - labai efektyvus.

Šviesos žibinte naudojamas plačiakampės optikos lęšis, užtikrinantis 270° matomumą, patvarus, griežtai išbandytas pagal IPX7 atsparumo vandeniui standartus, o integruota USB jungtis leidžia patogiai įkrauti be laido.

 • Maksimalus liumenų skaičius: 150
 • Maksimali veikimo trukmė: 20 val.
 • Akumuliatoriaus talpa (mAh): 400
 • Įkrovimo tipas: USB
 • Išmatavimai: 60mm, 41mm, 64mm
 • Svoris: 50 g
 • Funkcijos: IPX7, dienos blykstė 

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

1 įvertinimai

5/5 Bendras įvertinimas
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0

Dmitrij K.

2023/12/04
Dmitrij K. Patvirtintas pirkėjas
sviecia galinis ryskiai yra daug skirtingu blikstes variantu. priekinis irgi ryskiai, po miska vakare uztenka pilnai

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės